Sezoni i akrepit mund të jetë pak i pafat për këto shenja të horoskopit!

Life style

Sezoni i akrepit mund të jetë pak i pafat për këto shenja të horoskopit!

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 12:28
Foto ilustrim

Ka diçka shumë intensive për sezonin e Akrepit. Halloween është një kohë ku ju mund të shprehni fiksimin tuaj me gjakun në një mënyrë që s'do ju bëjë të dukeni të çuditshëm, filmat tuaj të preferuar horror të të gjitha kohërave ritransmetohen vazhdimisht dhe koha fillon të ftohet!

Sidoqoftë, vendosmëria dhe intensiteti emocional i sezonit të Akrepit mund t'ju shtyjë të thelloni dhe forconi lidhjet që keni filluar gjatë sezonit të Peshores. Pas Mërkurit, për disa shenja do duket sikur prapavija s'ka fund. Dashi, Binjakët dhe Shigjetari - bëhuni gati sepse ndoshta këto ditë s'do jenë më të mirat për ju në aspektin astrologjik!

Dashi

- Kufijtë personalë në marrëdhëniet personale do theksohen!

Binjakët 

- Rutina dhe zakonet e shëndetshme po kërkojnë vëmendjen tuaj!

Shigjetari 

- Mos e injoro shëndetin tënd mendor!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat