Nëse e kaloni masën me këto sjellje, ata do t'ja mbathin

Life style

Nëse e kaloni masën me këto sjellje, ata do t'ja mbathin

Më: 11 nëntor 2021 Në ora: 11:43
Foto ilustrim

Mamaja

Ajo bën pikërisht atë që emri i saj thotë: bëhet si një nënë për partnerin.

Kontrolluesja

Ajo kërkon vazhdimisht ta ketë situatën nën kontroll dhe e sheh veten si “zgjidhësja e problemeve”. Sipas saj, ti pa të nuk funksionon.

Viktima

Një mashkull nuk mund të bëjë përjetësisht rolin e heroit dhe një femër nuk mund të jetë përjetësisht në pritje të heroit të saj për t’i zgjidhur problemet! Do të përfundojë duke u quajtur e paaftë.

Ngacmuesja

Besojmë se e njihni shprehjen “Të çon tek burimi dhe nuk të jep ujë”. Femrat që tërhiqen në momentin e fundit bëhen të lodhshme shumë shpejt.

Llogaritarja

Kjo femër kujdeset papushim për balancat në lidhje dhe kërkon medoemos barazi për ÇDO GJË.

Princesha

Një femër që nuk quan dashurinë si gjënë më të rëndësishme por adhurimin nga partneri dhe që i pëlqen ideja e të qenit një “grua trofe”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat