6 tendencat e bizhuterive të këtij dimri që do t'i shtojnë shkëlqim çdo pamjeje

Life style

6 tendencat e bizhuterive të këtij dimri që do t'i shtojnë shkëlqim çdo pamjeje

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 17:02
Ilustrim

Edhe vjeshta po vjen drejt fundit, kështu që është koha të filloni të përgatisni garderobën tuaj për muajt e ftohtë të dimrit. Një rol të madh në mënyrën si duket veshja juaj në tërësi, e luajnë edhe bizhuteritë. Por, pavarësisht nëse planifikoni të eksperimentoni me stile të reja për sezonin e ardhshëm ose të qëndroni besnike e stileve të preferuara klasike, ka gjithmonë një mënyrë të re për të mbajtur bizhuteritë tuaja.

Për dimrin 2021, duhet t’i lini pak mënjanë bizhuteritë elegante e delikate dhe guxoni me diçka që bie më shumë në sy. Nga bizhuteritë hajmali deri te stili nostalgjik i viteve '80, me siguri të gjithë do të kthejnë kokën kudo që të shkoni me këto dizajne të mrekullueshme.

Më poshtë po ju sjellim 6 tendenca të lezetshme të bizhuterive të dimrit 2021 që do të bëhen pjesë e pandarë në veshjet tuaja.

1. Vathë llambadar

2. Bizhuteri të mëdha ngjyrë ari

3. Bizhuteritë hajmali

4. Perla, perla, perla

5. Varëset 'litar'

6. Bizhuteritë me rruaza

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat