A e dini cilët janë më gënjeshtarët sipas horoskopit?

Life style

A e dini cilët janë më gënjeshtarët sipas horoskopit?

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 14:43
Ilustrim

Mund të jeni një nga shenjat më të mira të horoskopit por problemi me ju është se ndonjëherë i bëni bisht të vërtetës.

Me Neptunin si sundimtarin tuaj, nuk thoni gënjeshtra të mëdha, por preferoni të mos lëndoni dikë. Epo e bardhë apo e zezë, gënjeshtra gënjeshtër mbetet.

Bëhet fjalë për “Peshqit”, të cilët kanë një “superfuqi” pasi mund të shikojnë të gjitha anët e një mosmarrëveshjete, që është edhe bekim por edhe mallkim ndonjëherë.

Sekreti i të qenit komunikues të mirë (çka e karakterizon shenjën tuaj), është se thoni çfarë doni të thoni dhe jeni shumë të qartë në atë që thoni. Të tregoi të vërtetëm me aq lezet sa të mundeni, mund t’i mbrojë të tjerët nga “e keqja” dhe kështu do të ndiheni vetvetja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat