A e dini se çfarë është një “vagjinë që këndon?” Femrat me këto tipare të fytyrës e kanë, kurse është fatale për meshkujt!

Life style

A e dini se çfarë është një “vagjinë që këndon?” Femrat me këto tipare të fytyrës e kanë, kurse është fatale për meshkujt!

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:02
Foto ilustrim

Sipas Taoizmit, filozofi e lashtë kineze, ne mund të lexojmë shumë gjëra për një person vetëm duke e vëzhguar atë

Përveç karakterit, pamja fizike dyshohet se zbulon gjithçka për shkathtësitë seksuale!

Që nga madhësia e penisit te meshkujt, deri te nëse do të ketë probleme me inicimin e seksit, taoistët menduan se ata “kuptuan” gjithçka dhe se vetëm në bazë të tipareve të fytyrës mund të vlerësojnë se si do të jetë dikush në shtrat!

Këto janë rregullat e tyre kur analizojnë fytyrën e një partneri apo partnereje të re!

Për burrat

▪ Nëse kanë hundë dhe gishta të gjatë, do të kenë edhe penis të gjatë. Dhe anasjelltas – hundë të shkurtër, penis të shkurtër.
▪ Nëse hunda është e gjatë dhe gishtat e shkurtër, ose anasjelltas, penisi do të jetë i shkurtër.
▪ Nëse maja e hundës është e trashur, vetë organi gjenital do të jetë i një “madhësie” më të madhe.
▪ Nëse gishti i madh i tij duket si një kërpudhë, shumë më i gjerë në pjesën me thoin sesa pranë rrënjës, penisi do të duket i ngjashëm!
▪ Nëse një mashkull ka buzë të plota dhe të gjera, ai do të jetë i “talentuar”.

Për gratë

▪ Nëse një grua ka buzë të vogla dhe gishta të shkurtër, ajo do të ketë një vagjinë të cekët.
▪ Nëse ajo ka buzë të plota dhe më të gjera, edhe vagjina do të jetë më e gjerë.
▪ Sytë e vendosur thellë, si dhe sytë e hollë dhe të butë tregojnë një vagjinë më të thellë.
▪ Gratë që janë dritëshkurtra kanë gjithashtu një vagjinë të thellë.
▪ Nëse një grua ka buzë të plota dhe një strukturë kockore shumë të theksuar në fytyrë, siç janë mollëzat e dala, ajo do të ketë atë që taoistët e quajnë “vagjinë që flet”. Është një vagjinë e lagësht, e ngrohtë dhe e butë që duket se dridhet gjatë aktit seksual.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat