32-vjeçarja: Po shoh ëndrra të egra seksi me ish të dashurin tim, por ky është reagimi i të dashurit aktual

Life style

32-vjeçarja: Po shoh ëndrra të egra seksi me ish të dashurin tim, por ky është reagimi i të dashurit aktual

Nga: Bota sot Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Një femër 32-vjeçare, ka rrëfyer se si po sheh ëndrra të egra seksuale për ish të dashurin e saj. Ajo ka thënë se ka ndërprerë marrjen e pilulave kundër shtatzanisë dhe se tani po sheh ëndrra me ish të dashurin, pasi i dashuri aktual po heziton të kryejë marrëdhënie seksuale, për shkak të frikës se ajo të mbetet shtatzënë, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i saj për “The Sun”:

E dashur psikologe: Vazhdoj të shoh ëndrra të egra seksi me ish të dashurin tim dhe kjo më shqetëson vërtet.

Unë isha me të për dy vjet dhe më pas u pamë si miq me përfitime vitin tjetër.

Nuk e kam parë fare që kur jam bashkuar me të dashurin tim të bukur, me të cilin jam prej katër vitesh.

Unë jam 32-vjeçare, i dashuri im është 33-vjeçar dhe ish-i im është 31.

Ish-i im ishte shumë aventurier seksualisht dhe më hapi sytë ndaj shumë përvojave të ndryshme.

Gjatë vitit të kaluar vendosa të hiqja dorë nga pilulat e shtatzanisë, sepse dëshira ime seksuale po merrte një goditje. Tani dëshira ime seksuale është kthyer dhe unë po shoh këto ëndrra të padëshiruara.

Dhe i dashuri im heziton të bëjë seks me mua, sepse ai është i shqetësuar se do të mbetem shtatzënë.

Përgjigjja e psikologes:

Meqenëse i dashuri juaj është i kujdesshëm dhe dëshira juaj seksuale është rritur, ka të ngjarë që nënndërgjegjja juaj të jetë kthyer tek ish-i juaj, i cili ishte i pafrenuar seksualisht.

Flisni për opsionet e tjera kontraceptive me të dashurin tuaj dhe tregojini atij se sa shumë ju mungon seksi./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat