Sa tradhton, e tregon shenja jote e horoskopit

Life style

Sa tradhton, e tregon shenja jote e horoskopit

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 08:10
Ilustrim

Kur vjen puna te tradhtia, të gjithë dorëzohen. I kanë gjithnjë veshët e ngritur, për të mësuar apo imagjinuar gjëra të paqëna. Mirëpo, aludimet nuk janë gjithnjë të kota, edhe tradhtia është shenjë e karakterit, për të cilën yjet kanë parashikimet e tyre. Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, tregon se sa është tradhtare shenja përkatëse nga 0 në 10. Paçi fat!

Dashi- Nuk është kjo shenja më tradhtare! Ndonjëherë e tepron me komplimentet ndaj të tjerave, por vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Në fund ama, nuk ndodh asgjë. (4)

Demi- Mos i beso një Demi që kërkon të bëhet i mirë, duke të përkëdhelur me dhurata. Po fsheh diçka!(8)

Binjakët- Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj kini kujdes se tradhton shpesh dhe me dëshirë. (10)

Gaforrja- Do të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes, prandaj nëse nuk është mund të bëjë gjithçka. Tregoni vëmendje ose pranoni pasojat! Nga 5 në 10.

Luani- Nëse tradhton e bën sepse është i zemëruar. Mos e bëj të ndihet i tillë, sepse do të të bëjë të qash. (5)

Virgjëresha- Ka sens praktik dhe mendon gjithmonë për pasojat e veprimeve. Është dembele, prandaj edhe qëndron larg tradhtive. (3)

Peshorja- Tradhtia e Peshores shfaqet pothuajse gjithmonë si formë testimi ndaj partnerit, por asnjëherë nuk kalon në veprime konkrete. (4)

Akrepi- Rrëmbehet nga pasionet e reja, vetëm për arsyen se jeta e përditshme e mërzit. Mund të tradhtojë kur e pushton dëshira. Nga 0 në 10.

Shigjetari- E mërzit përditshmëria. Shigjetari mund të shkojë në krevat me dikë që nuk e njeh, dhe të nesërmen është në gjendje të harrojë gjithçka. (9)

Bricjapi- Nëse është i dashuruar mund të përmbahet. Nëse nuk është mos ki besim asnjëherë! (4)

Ujori- Lëre në lirinë e tij dhe gjithçka do të shkojë mirë. Nëse nuk e bën, do të dijë ta prishë marrëdhënien prej ndjesisë së mbytjes. (6)

Peshqit- E vret gjatë mendjen, përpara se të tradhtojë. Nëse të tradhton, më pas pendohet shumë, prandaj mendohet gjatë. (3)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat