Histori erotike/ 23-vjeçari: Bëj seks të pabesueshëm me fqinjën 44-vjeçare, por ajo tani..

Life style

Histori erotike/ 23-vjeçari: Bëj seks të pabesueshëm me fqinjën 44-vjeçare, por ajo tani..

Nga: Bota sot Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Një djalosh 23-vjeçar, ka rrëfyer aferën e tij me fqinjën e tij 44-vjeçare. Ai ka thënë për “The Sun” se fqinja e martuar me dikë tjetër dhe me dy fëmijë e çmend në shtrat dhe se do t’i linte të gjitha për të, por ajo duket se nuk është e gatshme për lidhjen e tyre, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

E dashur psikologe:

Unë kam bërë seks marramendës me një grua në të njëjtën moshë si mamaja ime.

Unë kam rënë në dashuri me të, por po marr mesazhe të përziera.

Ajo më njeh që kur isha pesë vjeç, kur u zhvendos në tre shtëpi larg shtëpisë së prindërve të mi.

Unë jam një djalosh 23-vjeçar dhe u transferova përsëri te mamaja ime vitin e kaluar kur marrëdhënia ime përfundoi.

Kjo grua është 44-vjeçare dhe është e martuar dhe ka djem binjakë, të cilët janë 11-vjeçarë.

I pashë duke luajtur futboll në park dhe mund të shihja se ishin të mirë, kështu që unë i ofrova asaj t'i çonte në stërvitje në klubin lokal të futbollit.

Ata u kënaqën dhe u bë një gjë e zakonshme. Unë kaloj shumë mirë me ata.

Nëna e tyre flirtonte me mua sa herë që i merrja dhe i ktheja në shtëpi.

Ajo më kërkoi të kaloja një mbrëmjë me të kur djemtë po qëndronin me gjyshërit e tyre dhe burri i saj ishte në punë.

Ne të dy pimë pak dhe unë bëra një lëvizje ndaj saj. Ajo u përgjigj shpejt dhe kemi bërë seks të pabesueshëm.

Ajo është më e mirë se kushdo tjetër që kam njohur ndonjëherë.

Burri i saj ka një punë të mirë, kështu që ajo nuk ka nevojë të punojë. Unë punoj me turne dhe kjo ka qenë e lehtë për ne që të shihemi rregullisht për seks.

Unë kam rënë vërtet në dashuri me të. Ajo është e bukur, seksi dhe gjithçka që kam kërkuar ndonjëherë.

Diferenca në moshë nuk më shqetëson aspak dhe as fakti që ajo është e martuar dhe ka fëmijë.

Do të hiqja gjithçka në një rrahje zemre nëse ajo do të linte burrin e saj.

I kam thënë se si ndihem për të, por ajo vetëm më puth për të më ndaluar të flas.

E di që ajo nuk ndihet njësoj për mua dhe e di se diferenca e moshës e shqetëson atë.

Por ajo ende flirton me mua dhe dëshiron seks.

Është sikur ajo më po më sill në gisht.

Përgjigjja e psikologes:

Unë mund ta kuptoj joshjen tuaj për të vazhduar seksin me fqinjën tënde, por ajo nuk ndjen aq shumë për ju sa ju për të.

Nëse vazhdoni këtë aferë, jeni ju që do të lëndoheni. Në çdo rast, ju jeni në faza shumë të ndryshme të jetës.

Mund të mos ndihet si problem tani, por imagjinoni veten në moshën 33-vjeçare dhe ndoshta të duash fëmijët e tu, derisa ajo është 54-vjeçare.

Jini të guximshëm, jini të vendosur dhe ndaloni të bëni seks me të tani. Po ju mban të lidhur me të dhe nuk ju ndalon ta shihni marrëdhënien ashtu siç është.

Fletëpalosje ime elektronike “E dashura jote nuk është falas?” do t'ju ndihmojë ta vlerësoni këtë realisht.

Ju meritoni të keni një të dashur që mund ta doni hapur – dhe të bëni seks të mrekullueshëm me të gjithashtu./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat