Katër shenjat më të prekura nga hëna e plotë e janarit

Life style

Katër shenjat më të prekura nga hëna e plotë e janarit

Më: 11 janar 2022 Në ora: 15:41
Foto ilustrim

Bëni gati filmin tuaj të preferuar dhe një kuti me kokoshka, sepse hëna e parë e plotë e vitit 2022 është në rrugë e sipër dhe po sjell të gjitha ndjesitë.

Hëna e plotë e janarit 2022 do të ndriçojë qiellin e natës më 17 janar teksa hyn në Gaforren e ndjeshme emocionalisht, duke tërhequr telat e zemrës suaj.

Do t’ju kërkohet të uleni dhe të vlerësoni emocionet tuaja komplekse – dhe ju gjithashtu keni nevojë për të, pas gjithë punës së vështirë që keni bërë në frymën e sezonit të Bricjapit. Më në fund mund të bëni një pauzë në fokusin tuaj të mprehtë në punën tuaj dhe të ndiheni të frymëzuar për të hetuar ndjenjat tuaja gjatë kësaj ngjarje të ngarkuar emocionalisht.

Por nëse jeni një nga shenjat e zodiakut që preken më shumë nga hëna e plotë e Ujkut në janar 2022, mund ta keni pak më të komplikuar sesa thjesht të ndryshoni fokusin tuaj.

Në astrologji, hënat e plota tregojnë se faza hënore me hënën që është më e ndritshme dhe më e plotë, duke vepruar si një metaforë për të vërtetat flakëruese të realizuara në reflektimet personale dhe duke analizuar emocionet.

Jeni gati të zbuloni nëse kjo dredhi intensive do t’ju godasë më fort se të tjerët? Vazhdoni të lexoni për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat e pakta të zodiakut më të prekura nga hëna e plotë e janarit 2022:

Dashi

Gaforrja

Luani

Shigjetari

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat