“Bëjmë seks, dehemi…!”/25 vjeçari rrëfen eksperiencat me ish të dashurën e tij

Life style

“Bëjmë seks, dehemi…!”/25 vjeçari rrëfen eksperiencat me ish të dashurën e tij

Nga: B.S. Më: 18 janar 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një 25 vjeçar ka rrëfyer historinë e tij të dashurisë.

Ai për The Sun ka treguar se është ndarë nga e dashura e tij para disa javëve, mirëpo që tani ata ende vazhdojnë të kenë marrëdhënie seksuale dhe të ndajnë kohë mes vete, transmeton "Bota sot".

Rrëfimi i plotë

Unë jam 25 vjeç dhe ish e dashura ime është 23. Ne ishim bashkë për dy vite.

Pas ndarjes vendosëm dhe ramë dakord që të mos ishim më për njëri-tjetrin. Ne qëndruam ashtu derisa ajo shkoi në një pushim dyjavor.

Ne nuk u takuam asnjëherë derisa ajo ishte larg, por nevojat dhe dëshirat e saj duket se ndryshuan plotësisht kur u kthye.

Unë jam ende duke u shoqëruar, duke bërë seks dhe duke u dehur me ish të dashurën time edhe pse ajo u nda me mua

Ne nuk bëjmë shumë seks, gjë që nuk është aspak problem, por ne të dy ende kujdesemi fort dhe pëlqejmë njëri-tjetrin.

Unë jam i interesuar të njoh njerëz të tjerë për t'u përpjekur të vazhdoj përpara. Ne jemi miqtë më të mirë dhe nëse do të kisha mundësi do të rikthehesha me të.

Ajo është e bindur se nuk dëshiron një lidhje edhe pse ne jemi ende jashtëzakonisht të afërt.

Përgjigja e psikologes: Ajo mund të ketë ndjenja të përziera për përfundimin e marrëdhënies suaj, kjo është arsyeja pse ajo vazhdon të kontaktojë me ju.

Por është koha që ju të mendoni për veten tuaj. Qëndrimi në kontakt ju ndalon ta kapërceni atë. Tregojini asaj se po përpiqeni të ecni përpara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat