Horoskopi ju tregon pse të kanë zili

Life style

Horoskopi ju tregon pse të kanë zili

Më: 19 janar 2022 Në ora: 08:53
Ilustrim

A është ndonjë atribut fizik si këmbët tuaja të mahnitshme apo mënyra sesi ju kujdeseni për njerëzit? Apo ndoshta janë aq shumë gjëra sa është shumë e vështirë për të identifikuar saktësisht se pse njerëzit ju kanë zili?

1-Dashi

Ju nuk keni frikë… ose të paktën ju nuk lejoni frikën t’ju ndalojë për gjërat qe ju doni t’i bëni. Të qenit një person tepër energjik mjafton që të tjerët të bëhen xhelozë për ju.

2- Demi

Ju i thyeni rregullat. Gjithashtu nuk ju intereson se çfarë bëni aq më tepër se çfarë të tjerët mendojnë për ju. Të pasurit të kësaj lirie të madhe i bën të tjerët të të kenë zili.

3-Binjakët

Ju keni ide gjeniale dhe keni aftësinë t’i bëni ato të ndodhin. Të gjithë do të donin t’i kthenin ëndrrat e tyre në realitet ashtu si ju.

4-Gaforrja

Njerëzit ju kanë zili për mënyrën sesi e dashuroni partnerin tuaj në një marrëdhënie. Të pasurit një marrëdhënie të qëndrueshme në çift mjafton që të tjerët të shohin tek ju atë që ata do të dëshironin të kishin.

5-Luani

Ju nuk jeni dikush me të cilin të tjerët mund të abuzojnë apo të përfitojnë. Ju jeni të fortë si një luan dhe nuk lëkundeni në atë që besoni se është e drejtë.

6-Virgjëresha

Ju gjeni një zgjidhje për çdo problem edhe kur të tjerët s’munden. Njerëzit e tjerë nuk e durojnë dot idenë që ju mund t’i ndihmoni ata për një gjë qoftë edhe të vogël që nuk e dinë.

7-Peshorja

Ju jeni simpatikë dhe shumë socialë. Të pasurit një shoqërie të madhe, e cila ju sheh si një dritë që shkëlqen, i bën të tjerët t’ju kenë zili pasi iu dukeni i famshëm.

8-Akrepi

Ju keni qëllime për t’u patur zili. Fokusi juaj kalon përtej të imagjinueshmes. Me të vendosur për të bërë diçka nuk ka mundësi që të dështoni.

9-Shigjetari

Ju bëni çdo gjë argëtuese. Duke pasur një aftësi për të parë çdo gjë pozitivisht i bëni të tjerët të mos ndihen mirë.

10-Bricjapi

Ju nuk hiqni dorë asnjëherë, duke mos ju interesuar se sa orë do të harxhoni ju nuk dorëzoheni kurrsesi. Do të jeni duke luftuar për atë që doni deri sa ta fitoni. Vendosmëria juaj nuk i pëlqen askujt.

11-Ujori

Ju keni mënyrat tuaja plotësisht unike për të parë botën. Ju i shikoni gjërat në një mënyrë tjetër duke u përpjekur t’i ndryshoni ato, e duke sjellë risi. Kjo sjell zili.

12-Peshqit

Ju i mahisni njerëzit me aftësinë tuaj kreative. Jeni tepër inteligjentë. Mjafton kjo si arsye?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat