Trondit burri: Bëra seks të çmendur me kolegen që mi vodhi 5 mijë euro, ja si na kapi mat gruaja ime

Life style

Trondit burri: Bëra seks të çmendur me kolegen që mi vodhi 5 mijë euro, ja si na kapi mat gruaja ime

Nga: Bota sot Më: 19 janar 2022 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Një burrë 38-vjeçar ka rrëfyer aferën e tij seksuale me një kolege të tij 22 vjet më të re në moshë.

Ai ka thënë për "The Sun" se ajo i kishte marrë hua 5 mijë euro, por me ta zbuluar aferën e tij gruaja e tij, dashnorja e tij është zhdukur, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

E dashur psikologe:

Kam bërë seks të mrekullueshëm me një vajzë nga puna derisa gruaja ime na kapi në flagrancë.

Dashnorja ime gjithashtu më mori 5 mijë euro, por unë do të kthehesha me të me një rrahje zemre nëse do të më jepej mundësia.

Unë jam 38-vjeçar, ndërsa gruaja ime është 36.

Kemi katër fëmijë, 16, 13, dhjetë dhe katër vjeç.

Unë i dua ata shumë dhe e dua gruan time, por ajo nuk ka dashur seks që nga shtatzënia e fundit.

Unë punoj për një zinxhir agjentësh imobiliar.

Një vajzë 22-vjeçare nga një degë tjetër erdhi në punë me mua për të mbuluar një mungesë pushimesh që duhej kryheshin verën e kaluar.

Ne qeshnim dhe më pëlqente shumë mbrëmja çdo javë kur ekipi ynë dilte për një pije së bashku.

Një natë ajo më tha se ajo ndihej mirë me mua dhe unë u kënaqa dhe u trondita pak që një vajzë në moshën e saj mund të më pëlqente.

Ajo ende jetonte me prindërit e saj, kështu që unë organizova një natë kur gruaja ime do të ishte te mamaja e saj me të voglin dhe fëmijët më të mëdhenj do të dilnin të gjithë ose në klube ose do të qëndronin me një mik, dhe e ftova atë.

U përqafuam në divan dhe ajo filloi të më prekte.

Pastaj u zhveshim dhe përfunduam duke bërë seks pikërisht aty.

Ishte seksi më i mrekullueshëm ndonjëherë.

Ne ishim të qetë në punë dhe arritëm ta mbanim lidhjen tonë për gati një vit.

Bëmë seks në makinë, në shtëpinë time dhe në shtëpitë e ekspozimit që kishim çelësat.

Ishte thjesht fantastike.

U dhashë fort pas saj dhe kur ajo dëshironte një makinë sportive, por nuk kishte financa, i dhashë asaj 5000 euro që i duheshin. Ajo tha se do të mi kthente në faza.

Një ditë gruaja ime erdhi në shtëpi herët dhe na kapi duke bërë seks.

Ajo na nxori të dyve.

E kuptova që doja këtë vajzë, por ajo tha që duhet të qëndroja me gruan time.

Gruaja ime më dha një mundësi tjetër dhe unë i dhashë fund lidhjes sime.

Dashnorja ime dhe unë kishim marrëdhënie të mira edhe pse ajo u godit kur la punën e saj, por më u zhvendos në shtëpi dhe ndryshoi numrin e saj celular.

Që atëherë nuk kam dëgjuar kurrë për të dhe më është dashur t'i them lamtumirë 5000 eurove.

Por unë do ta fshija borxhin nëse do ta ktheja sërish atë. Jeta ime nuk ka kuptim pa të.

Përgjigjja e psikologes:

Ajo është 16 vjet më e re se ju. Ju keni katër fëmijë dhe një grua që e doni.

Si mund të thuash se jeta jote nuk ka kuptim?

Flisni me gruan tuaj se si mund të punoni së bashku për të ringjallur jetën tuaj seksuale.

Katër fëmijë janë shumë punë.

Pyete se çfarë mund të ndihmojë në ringjalljen e interesit të saj. Thuaj se e do, por intimiteti është i rëndësishëm për ty.

Ndoshta asaj i duhet më shumë kohë për t'u ndjerë si një grua në vend të një nëne, ose ndoshta ju duhet të përmirësoni teknikën tuaj seksuale me të./Botasot

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat