Cilat shenja të horoskopit do t’jua bëjnë jetën “të hidhur”? Nuk është aq e lehtë me ta

Life style

Cilat shenja të horoskopit do t’jua bëjnë jetën “të hidhur”? Nuk është aq e lehtë me ta

Më: 21 janar 2022 Në ora: 20:56
Foto ilustrim

Jo të gjitha shenjat e zodiakut janë të njëjta, shumica do të sillen ndryshe në situata të caktuara, ndoshta në mënyrë të papritur

Megjithatë, ne mund të mësojmë të përballemi me karaktere të ndryshme në një mënyrë që nuk do të na bëjë problem

Luani

Luani është një figurë e fortë dhe e fuqishme. Krenarinë dhe egon i ka të theksuara. Gjithmonë vetëm ai! Nuk ka njeri veç tij. Si epror është i vrazhdë, i ftohtë, pa empati, arrogant. Kur bëhet fjalë për emocionet është si një tiran. Ai e di që dashuron, por kërkon njëqind herë më shumë nga partneri i tij. Ai gjithmonë dëshiron që gjithçka të kthehet drejt tij. Ai nuk është kurrë i qetë në situata sfiduese të jetës.

Virgjëresha

Virgjëresha është cikërrimtare, e saktë, por kurnace! Paraja e saj vlen më shumë se paraja jote! Ajo është gjithmonë e ngarkuar me të ardhmen dhe dëshiron të jetë përpara kohës së saj – kjo është arsyeja pse ajo vazhdimisht analizon situatat dhe përpiqet të parashikojë të ardhmen në mënyrë që të mos ketë probleme të papritura. Virgjëresha kërkon të jepni nga vetja përtej mundësive tuaja.

Akrepi

Asnjëherë nuk e dini se çfarë po bën, mendon ai. Gjithmonë do të pyesni veten nëse mund të keni dhënë shkak për xhelozinë e saj. Nëse pyesni Akrepin, a është i sigurt. Në marrëdhëniet e biznesit, ai nuk është i sinqertë, do të përpiqet t’ju mashtrojë që të shkelni në akull të hollë dhe ai është hakmarrës. Sa i përket jetës emocionale, ajo udhëhiqet shumë nga intuita, kërkon shumë nga partneri i saj i jetës dhe është shumë xheloz.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat