Kini kujdes nga nervat e këtyre shenjave

Life style

Kini kujdes nga nervat e këtyre shenjave

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:17
Ilustrim

Akrepi

Akrepi është një tjetër shenjë që shpërthen në inat, por di gjithmonë ta kthejë situatën në favor të tij. Ai nuk ka nevojë të ngrejë zërin për të zemëruar kundërshtarin. Të lindurit e kësaj shenje kanë prirje për sjellje pasive-agresive. Në vend që të bërtasin dhe thyejnë enët, ata mbështeten tek përbuzja dhe dinakëria.

Gaforrja

Kjo është një shenjë shumë emocionale. Kritika apo qëndrimi më i vogël, e bën atë aq neroz, sa ndihet i lënduar nga njerëzit që ka besim. Kushtojini vëmendje çdo fjale që i thoni.

Dashi

Kjo shenjë është shumë ambicioze dhe impulsive, është një nga shenjat e nxehta të zodiakut. Ai nuk lufton për t’u grindur, por për ta bërë më të gjallë ekzistencën e tij. Nëse nuk doni ta zemëroni, jepini atij hapësirën personale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat