Gjithë gjestet që tregojnë se ai është i tërhequr seksualisht ndaj jush

Life style

Gjithë gjestet që tregojnë se ai është i tërhequr seksualisht ndaj jush

Më: 24 janar 2022 Në ora: 23:25
Foto ilustrim

Nëse po mendoni që ai tërhiqet seksualisht ndaj jush, me siguri është kështu. Intuita e një gruaje rrallë gënjen, por që të hiqni çdo dyshim që ju mundon, hidhini një sy detajeve më poshtë. Do të gjeni gjithë shenjat e mundshme që tregojnë se po, ai çmendet pas jush!

#1. Shikimet e zgjatura

#2. Ai përpiqet me çdo kusht që bisedat të zgjaten. Sepse nuk do që flirti të përfundojë.

#3. Të prek gjatë gjithë kohës aksidentalisht.

#4. Përpiqet ta sjellë situatën që ju të dy të jeni vetëm.

#5. Kopjon pozicionet e tua të trupit instiktivisht.

#6. Komplimentet nuk mungojnë kurrë.

#7. Ka shumë, po shumë buzëqeshje prej tij.

#8. Ai flet me të tjerët për ty.

#9. Lëpin buzët pak si shpesh në praninë tënde.

#10. Eshtë shumë i sjellshëm me ty.

#11. Vishet gjithmonë e më mirë sa herë dilni.

#12. E pozicionon veten gjithmonë në drejtimin tuaj.

#13. Bën batuta që ti të qeshësh.

#14. Të dëgjon me vëmendje.

#15. Bën shaka seksuale të shpeshta.

#16. Eshtë shumë flirtues edhe me mesazhe.

#17.  Nuk lë asnjë rast t’i shpëtojë pa ju ftuar në takim.

#18. Nuk nxehet kurrë me ty.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat