‘Tu repovat po m’nxen mëngjesi’, ky është 13-vjeçari që u bë hit në TikTok

Life style

‘Tu repovat po m’nxen mëngjesi’, ky është 13-vjeçari që u bë hit në TikTok

Më: 25 janar 2022 Në ora: 08:54
Shqiproni

13-vjeçari brenda natës është bërë viral në TikTok.

Kënga e tij rep është shpërndarë nga këngëtarët më të famshëm në Kosovë, duke përfshirë edhe Dafina Zeqirin e Dhurata Dorën.

Shqiproni thotë se këngën e ka bërë me telefon para disa muajve, por që është bërë virale vetëm javën e kaluar.

Ai ka shkruar vet tekstin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat