Tri shenjat e zodiakut që do të ndikohen më pak nga hëna e re e shkurtit

Life style

Tri shenjat e zodiakut që do të ndikohen më pak nga hëna e re e shkurtit

Më: 28 janar 2022 Në ora: 14:02
Foto ilustrim

Nëse jeni frymëzuar nga ndryshimi kohët e fundit, mund të jetë sepse jeni gati për përfundimin e Venusit dhe Mërkurit në prapavijë, ose mund të jetë fakti që hëna e re e shkurtit 2022 zbret në Vitin e Ri Hënor.

Kjo hënë freskuese do të kalojë në Ujorin që lufton lirinë më 1 shkurt. Meqenëse e gjithë marka e Ujorit po sfidon normën, disa shenja të zodiakut do të ndihen të frikësuar nga ndryshimi. Por për shenjat e zodiakut të prekura më pak nga hëna e re e shkurtit 2022, këto akte çlirimtare rebelimi të rishpikjes së vetvetes janë fuqizuese.

Ashtu si hëna e re rivendos ciklin hënor, ajo sinjalizon një fillim të ri – një kohë për të pushuar, për t’u rimbushur dhe për të ri imagjinuar qëllime të reja që ecin përpara. Në astrologji, kjo ngjarje hënore është vendi ku i gjithë planifikimi, bërja e qëllimeve dhe vendosja e qëllimeve tuaja inkurajohen më shumë.

Meqenëse kjo hënë e re ndodh në Ujorin eksperimental dhe jo konvencional, hëna e re e shkurtit 2022 përqendrohet rreth gjërave me pamje të mëdha si mirëqenia e shoqërisë, si dhe lidhja me veten tuaj më autentike. Për disa shenja të zodiakut me fat, kjo dredhi ka të bëjë me lidhjen me individualitetin e tyre.

Ndërsa çdo shenjë e zodiakut do të ndikohet nga hëna e re në një farë mënyre, disa shenja do ta kenë më të lehtë se të tjerat:

Binjakët

Peshorja

Ujori

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat