Nëse arrini të gjeni cila nga gratë është shtatzënë, niveli juaj i inteligjencës është mbi mesataren

Life style

Nëse arrini të gjeni cila nga gratë është shtatzënë, niveli juaj i inteligjencës është mbi mesataren

Më: 28 janar 2022 Në ora: 19:48
Foto ilustrim

Është koha për të testuar inteligjencën tuaj me një “quiz” që do t’ju bëjë t’i shikoni gjërat më thellë.

Shiheni me vëmendje sepse ky test nuk është aq i thjesht sa mendoni.

Ne zgjodhëm këtë “sfidë” për ju dhe do të dëshironim t’ju sfidonim të gjenit përgjigjen e saktë.

Përgjigja e saktë është figura tre. Figura tre tregon se gruaja është shtatzënë pasi ajo nuk mund t’i lidh atletet për shkak të barkut të rrumbullakosur.

Nëse keni zgjedhur numrin 3, urime, niveli juaj i inteligjencës është mbi mesataren dhe keni aftësi t’i shikoni gjërat më në thellësi dhe jo vetëm anën sipërfaqësore të tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat