Këpucët më ‘in’ të 2022-shit na i solli Gucci

Life style

Këpucët më ‘in’ të 2022-shit na i solli Gucci

Më: 29 janar 2022 Në ora: 08:06
Këpucët Gucci

Në çdo sezon, këpucët janë aksesori i preferuar dhe aty fshihet një pjesë e hijeshisë në veshje. Ndaj nëse kombinimit të praktikes dhe efektives i shtoni rehati, keni gjetur palën e përsosur të këpucëve. Këto janë pikërisht këpucët që kanë gjetur vendin e tyre në çdo koleksion dhe që padyshim do të shënojnë vitin 2022.

Ndër modelet më të rehatshme dhe elegante të këpucëve, midis atlete dhe takave të larta, janë mokasinet. Këpucët e thjeshta dhe praktike, por mbi të gjitha të sheshta sjellin një kombinim të parezistueshëm të rehatisë dhe pamjes elegante duke u bërë të përshtatshme për daljet e ditës dhe të mbrëmjes.

Mund të falënderojmë markën e modës Gucci për kthimin e tyre në mesin e modeleve më të dëshirueshme të këpucëve.

Në listën e aksesorëve më të njohur të modës do të përfshihen edhe mokasinet me taban të trashë. Edhe pse të mëdha, mokasinet e reja ashtu si modelet klasike do të përshtaten në mënyrë të përkryer me çdo kombinim, nga një kostum biznesi te një fustan e deri te xhinset. Një mënyrë tjetër se si mund t’i vishni mokasinet e reja është kombinimi me çorape.

Image
Këpucët Gucci
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat