Shenjat astrologjike për të cilat marsi do të jetë një muaj shumë i trazuar

Life style

Shenjat astrologjike për të cilat marsi do të jetë një muaj shumë i trazuar

Më: 1 mars 2022 Në ora: 16:17
Foto ilustrim

Ju mund të ndiheni të mbingarkuar nga ajo që po vjen, por kjo nuk do të thotë që nuk mund ta përballoni atë

Ndërsa sezoni i Peshqve merr hov, mund të ndiheni sikur disa çështje po bëhen më të theksuara në jetën tuaj.

Ja pse shenjat e mëposhtme të zodiakut mund të ndiejnë edhe më shumë presion.

Virgjëresha

Mbase mund të ndiheni të mbingarkuara me detyrime dhe kërkesa.

Këtë muaj, marrëdhënia juaj po zgjerohet përtej asaj që ishte më parë. Do forconi partneritetet në të cilat jeni përfshirë dhe do të mësoni se si të bashkëpunoni me të tjerët në një nivel më të thellë.

Sidoqoftë, jini të vetëdijshme se sa shumë energji jeni në gjendje të jepni, sepse, ndërsa marsi merr hov, mund të ndiheni sikur keni shumë në jetën tuaj.

Konfirmoje të drejtën tuaj për të refuzuar diçka nëse është në kundërshtim me diçka që nuk mund të negociohet.

Mos harroni – ju jeni ai që vendosni se ku janë prioritetet tuaja.

Luani

Ju ndieni presionin për të ndryshuar për mirë.

Nëse ndiheni sikur rrugët tuaja po mbyllen këtë muaj, mos u bëni shumë të ashpër me veten.

Ju vini në prag të ndryshimit dhe ndieni presionin për të bërë lëvizjen e duhur. Megjithatë, shumë gjëra të bukura mund të ndodhin nën presion, mirëpo nëse shkëmbi është gati të përballojë nxehtësinë e fortë, ai përfundimisht do të shndërrohet në një diamant.

Dijeni se gjithçka që ju pret në anën tjetër do të jetë simbol i të gjitha sakrificave që keni bërë. Suksesi kërkon kohë dhe sa më shumë të jeni të gatshëm të kaloni, aq më shumë hapeni për suksese.

Bricjapi

Ju rilidheni sërish me anën tuaj të errët dhe përdorni fuqinë tuaj.

Ndërsa ky muaj fiton vrull, mund të ndjeni sikur të gjitha instinktet tuaja më të këqija po aktivizohen.

Ndërsa Venera dhe Marsi bashkohen me Plutonin në Bricjap më 3 mars, ju gjeni guximin të shikoni hijet që normalisht do t’ju bënin të shikoni larg.

Në vend që të shmangni pjesët më pak ideale të vetes tuaj, ju zbuloni mënyrën se si papërsosmëritë tuaja ju kanë bërë edhe më të fuqishëm.

Megjithatë, fuqia mund të krijojë kaos pa drejtim, ndaj përpiquni ta përdorni këtë valë rezistence për diçka domethënëse. /

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat