Gjyshja donte të dukej si Kim Kardashian

Life style

Gjyshja donte të dukej si Kim Kardashian

Më: 26 mars 2022 Në ora: 07:22
Ilustrim

Videoja e saj u bë virale dhe u shikua nga më shumë se tre milionë njerëz

Grimi i njohur i Kim Karadashian u bë aq i njohur sa që grimuesi i saj Mario Dedivanovic u bë një yll botëror.

Mario dhe Kim janë një tandem ëndrrash, siç dëshmohet nga artistë të tjerë grimi, klientët e të cilëve shfaqin fotot e yllit të njohur me dëshirën për t’i grimuar mu ashtu.

Që në fillim të videos shihet gjyshja duke mbajtur një foto të Kim Karadashianit dhe i sugjeron grimuesit se dëshiron të duket si ajo.

Grimuesi kishte duart plot, sepse gjyshja i vuri parukë, lente, konturoi dekoltenë dhe në fund i erdhi grimi pa të meta.

I gjithë procesi i transformimit duket i mahnitshëm dhe grimuesi zbuloi se kjo përvojë ishte e veçantë për të.

– E dua këtë gjyshe, është shumë e lezetshme. I jam mirënjohëse asaj që pranoi të më transformonte në Kim Karadashian dhe ajo u emocionua me rezultatin – ka shkruar grimuesi.

Videoja është vërshuar me komente pozitive dhe të gjithë ranë dakord për një gjë – gjyshja është e bukur dhe pa grim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat