Disave u kthehen ish-at, të tjerët nisin histori të reja dashurie, çfarë ju pret sipas horoskopit

Life style

Disave u kthehen ish-at, të tjerët nisin histori të reja dashurie, çfarë ju pret sipas horoskopit

Më: 25 prill 2022 Në ora: 12:42
Foto ilustrim

Dashi – E shtuna dhe e diela janë ditë të shkëlqyera për të gjetur dikë seksi me të cilin mund të kaloni kohën. Megjithatë, çdo lidhje që keni këtë fundjavë është pothuajse e garantuar se do të jetë thjesht diçka e momentit, kështu që nëse prisni të gjeni dashurinë, nuk keni fat. Mbani sytë hapur të mërkurën kur ish-i juaji do të kthehet. Edhe pse mund të duket se ka qëllime të mira, dijeni se ka shumë të ngjarë që të shkaktojë vetëm dramë.

Demi – Provoni diçka të re Demë. Ju prireni të gjeni një model në jetën tuaj dashurore dhe të qëndroni në të, por marrëdhënia juaj mund të ketë një ndryshim për mirë! Mund të provoni disa pozicione të reja, mund të bleni disa lodra seksi, apo edhe duke përfshirë një person shtesë në dhomën e gjumit, dijeni se shumëllojshmëria është esenca e jetës. Argëtohu!

Binjakët – Ju nuk po bëni shumë veprime Binjakë, në fakt po kaloni shumë kohë vetëm dhe jeni zhytur thellë në ndjenjat tuaja. Kujtimet e marrëdhënieve të kaluara (të mira dhe të këqija) po dalin në sipërfaqe. Duhet të kujtoni pjesët pozitive të jetës suaj dashurore dhe të bëni paqe me pjesët jo shumë të këndshme. Është punë e vështirë, por është e nevojshme që të mund të vazhdoni përpara me jetën tuaj dashurore.

Gaforrja – Është kohë e mrekullueshme për romancë! Është më e lehtë për t’u lidhur me të tjerët, seksi ndihet edhe më intim dhe nuk ju interesojnë gjërat sipërfaqësore. Nëse jeni beqar, kjo është një kohë e mirë për të gjetur dashurinë tuaj të radhës. Nëse po dilni me dikë, kjo është një mundësi për t’i dhënë emër lidhjes suaj. Është një kohë e shkëlqyer për të përmirësuar marrëdhënien tuaj në një mënyrë tjetër.

Luani – Na vjen keq, por planet e tua për takimin në mbrëmje po dështojnë këtë fundjavë, Luan. Saturni, planeti i bllokimeve, po ndriçon zonën e marrëdhënieve në grafikut tuaj. Refuzimi mund të lëndojë dhe mund të dëshironi të gjeni një lidhje të re për tu rikuperuar, por kini kujdes se kë fusni në jetën tuaj.

Virgjëresha – Dashuria është në ajër ose ndoshta është thjesht epsh! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për romancë apo diçka të shpejtë, do e keni të lehtë të merrni atë që dëshironi. Kjo është një kohë e shkëlqyer për të mësuar të përqafoni vërtet të dashurin/ën tuaj, të ndiheni vërtet afër partnerit tuaj. Jeta juaj dashurore po merr vrull, Virgjëreshë dhe kjo javë mund të jetë fillimi i diçkaje të re.

Peshorja – Merre qetë këtë fundjavë, Peshore. Do ndiheni super introvert dhe Saturni, planeti i bllokimeve, po ndërhyn në jetën tuaj të dashurisë për pjesën tjetër të fundjavës. Planetët po ju ndihmojnë të mësoni për dashurinë ndaj vetes.

Akrepi – Kjo është një kohë e mrekullueshme për jetën tuaj dashurore Akrep! Gjatë gjithë javës, zona e marrëdhënieve në grafikun tuaj dhe zona juaj e romancës, seksit dhe argëtimit janë duke u ndriçuar, kështu që ka shumë veprime. Nëse jeni duke kërkuar për romancë, është më e lehtë të lidheni me të tjerët. Nëse po kërkoni të përmirësoni statusin tuaj të marrëdhënies, e enjtja është dita e përsosur për të vepruar.

Shigjetari – Nëse jeni në humor, kjo fundjavë është perfekte për të gjetur dikë seksi! Hapni sytë sepse është më e lehtë se kurrë të lidheni me të tjerët. Thjesht mos prisni që gjërat të shkojnë shumë larg sepse gjatë javës do i riktheheni punës.

Bricjapi – Hëna është në shenjën tuaj dhe ju bën të ndiheni më të hapur emocionalisht. Nëse pëlqeni dikë, kjo është një kohë e mirë për të hedhur grepin. E mërkura dhe e enjtja janë ditët tuaja më me fat në dashuri: Është më e lehtë se kurrë të rrëfeni ndjenjat tuaja dhe të krijoni një lidhje emocionale. Dëshira juaj seksuale është gjithashtu shumë më e lartë.

Ujori – Po shpenzoni shumë kohë duke u ndalur në të kaluarën dhe mund të ndiheni sikur po mbyteni në ndjenja. Mos e fajësoni veten për dështimet e së kaluarës, në vend të kësaj, përpiquni të mësoni nga gabimet që keni bërë. Nuk do të lëvizni plotësisht nga e kaluara, por po e përfundoni javën duke u ndjerë shumë më mirë për veten dhe më shpresëdhënës për të ardhmen tuaj.

Peshqit – Mund të ketë dramë me ish-in tuaj këtë fundjavë. Nëse ata fillojnë të bëjnë drama, shmangni hakmarrjen dhe thjesht injorojini ose madje bllokojini. Sapo t’i hiqni qafe, pjesa tjetër e javës është shumë e bukur! Ka shumë potencial për dashuri të re.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat