E çmendur pas seksit, burri nuk e duron më gruan e tij – ja çfarë bën ajo

Life style

E çmendur pas seksit, burri nuk e duron më gruan e tij – ja çfarë bën ajo

Nga: B.S. Më: 2 maj 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një burrë 35 vjeçar ka rrëfyer problemet e tij në jetën e tij seksuale.

Ai thotë se gruaja e tij është e çmendur pas seksit dhe se tani ka filluar të kryej marrëdhënie seksuale edhe me vajza.

I shqetësuar dhe irrituar nga kjo gjë, ai kërkoi ndihmë nga psikologia e The Sun, përcjell “Bota sot”

Rrëfimi i plotë

Gruaja ime vazhdon të shkojë në festa seksi vetëm me femra dhe unë jam i ngopur me këtë gjë.

Unë jam një burrë 35 vjeç dhe ajo është 31.

Ne kemi qenë së bashku për pesë vjet dhe ajo ka qenë gjithmonë e egër në dhomën e gjumit.

Nevoja e saj për seks është jashtë shkallës. Ajo ka një kuti plot me të brendshme dhe lodra seksi dhe unë kam qenë gjithmonë i gatshëm për çdo gjë që ajo donte të bënte.

Ajo filloi të fliste për një treshe. Mendova se do të thoshte me një burrë tjetër, por ajo tha se do të donte të provonte seks me një grua.

Unë isha i përgatitur për t'i dhënë një hap. Cili njeri nuk do ta bënte? Ajo gjeti një grua të gatshme 37-vjeçare në internet, kështu që pas disa pijeve në një bar, ne u kthyem në shtëpi dhe shkuam në shtrat.

U argëtova disa minuta, pastaj të shikoja gruan time me këtë grua ishte e çuditshme. Ajo dukej krejtësisht e dashuruar e saj e re, ndërsa unë mbeta jashtë.

Të nesërmen në mëngjes, gruaja ime tha se kishte pasur një epsh të vërtetë nga e gjithë kjo dhe donte të provonte diçka tjetër me një grua.

U ktheva në shtëpi nga puna më vonë dhe ajo tha se ishte regjistruar për të shkuar natën në një festë seksi vetëm për femra.

Unë po përpiqesha të përpunoja atë që ajo po thoshte kur ajo tha: "Është vetëm për mua, ‘babe’. Do të qëndroni në shtëpi.”

Kështu ajo u largua edhe fundjavën tjetër. Ajo mbajti kontakte me mesazhe për të thënë se ishte e sigurt dhe po kalonte mirë.

Ajo u kthye në shtëpi dhe tha se ajo kishte qenë përvoja më e mirë e jetës së saj.

Tani ajo i është bashkuar këtij klubi të seksit dhe po zhduket të paktën një herë në muaj. Unë ulem në shtëpi dhe shqetësohem për atë që ajo po bën.

Ne jemi të sinqertë me njëri-tjetrin, por jam i mërzitur që ajo po e bënë këtë. A mund të mbijetojë martesa jonë?

Përgjigjja e psikologes: Jo nëse kjo vazhdon, jo. Supozimi im është se ju nuk dojni një martesë të hapur, por ajo pret që ju të vazhdoni me këtë.

A do të ishte e lumtur ajo nëse ju do të gjenit një partner të ri për seks jashtë martesës tuaj?

Ajo mund të ndjehet se është biseksuale, por aktualisht ajo është duke u kënaqur me seksin homoseksual.

Ju jeni duke u përshtatur me planet e saj, duke e lejuar atë të largohet pa asnjë argument. Është koha për një ultimatum.

A dëshiron ajo të qëndrojë në martesën tuaj me ju, apo të vazhdojë me këtë mënyrë jetese hedoniste? Ajo nuk mund t'i ketë të dyja. Po ju kryqëzon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat