Horoskopi i verës 2022: Shenjat më me fat në dashuri

Life style

Horoskopi i verës 2022: Shenjat më me fat në dashuri

Më: 10 maj 2022 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Horoskopi i verës do të jetë i jashtëzakonshëm për këto shenja të zodiakut

Vera është tashmë pranë nesh, dhe bashkë me të edhe dëshira për të bërë pushime, për t’u çlodhur, e ndoshta edhe për të rënë në dashuri. Në lidhje me dashurinë, parashikimet e horoskopit sezonal duken shumë interesante për pesë shenja të zodiakut në veçanti, ose ato që janë më të prekura nga ndikimet e Venusit. Nëse shenja juaj nuk është aty, nuk do të thotë se nuk do të ketë gjithsesi aspekte pozitive.

Le të zbulojmë së bashku cilat janë shenjat më me fat të zodiakut, sa i përket dashurisë, në verën e vitit 2022.

UJORI

Do të keni një dëshirë që do të rritet në mënyrë eksponenciale veçanërisht në muajin korrik, por tashmë nga fillimi i verës do të ndjeni një ndjenjë të fortë harmonie në ajër me partnerin. Për beqarët kjo ndjenjë afiniteti do të gjendet me disa takime, veçanërisht me dikë që i afrohet vërtet zemra. Gjithashtu do të ketë hapësirë ​​për aventura që nuk përfshijnë ndonjë angazhim, por që ju bëjnë të ndiheni mirë dhe që mund t’ju japin edhe disa perspektiva interesante.

BRICJAPI

Të biesh në dashuri për ju mund të jetë shumë e realizueshme gjatë verës së ardhshme. Me siguri koka juaj do të jetë shumë më e lirë sesa të jeni në gjendje të mendoni për vetë sferën emocionale dhe dashurore, ndaj nuk do ta keni të vështirë të zhyteni në një histori dashurie, e cila gjithashtu ju jep shumë më tepër vetëbesim. Vëmendje e veçantë do t’i kushtohet edhe afeksioneve familjare, veçanërisht atyre që kohët e fundit i keni lënë pas dore për shkak të forcave madhore.

SHIGJETARI

Kjo verë do të dekretojë fundin e një rruge që mund të çojë në një martesë apo një bashkëjetesë, siç raporton horoskopi. Përgjegjësitë sigurisht që do të kenë peshën e duhur, por së bashku do të mund të përballeni edhe me sfidën më të madhe, madje edhe disa dallime të vogla.

GAFORRJA

Do të ketë një periudhë dashurie dhe pasioni që do t’ju takojë vetëm juve. Të biesh në dashuri tani do të thotë të përjetosh një përvojë unike sentimentale që mund të çojë në një lajm shumë të këndshëm. Megjithatë, do të ishte më mirë të shmangni aventurat, sepse do të keni parasysh një marrëdhënie të qëndrueshme dhe jashtëzakonisht të përgjegjshme.

BINJAKËT

Kjo periudhë do të shënojë lidhjen tuaj të dashurisë si një pikë qendrore për të marrë vendime serioze. Me siguri për të bërë për vete të dashurin tuaj (nëse jeni beqarë) mund të mbështeteni në magnetizmin tuaj, por mbi të gjitha do të dini si të përcillni ndjenjën tuaj të përgjegjësisë, sipas horoskopit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat