Nëse seksi është bërë monoton, çfarë duhet të provoni?

Life style

Nëse seksi është bërë monoton, çfarë duhet të provoni?

Më: 21 maj 2022 Në ora: 22:41
Foto ilustrim

1. Provoni seksin në një vend publik

Domethënë jo ekzaktësisht para syve të njerëzve, por në një vend ku mundësia për t’u kapur me “presh në dorë” (praktikisht) do t’i bëjë gjërat edhe më eksituese.

2. Provoni seksin alla “365 Days”

Nëse pakëz dhembje nuk ju tremb apo ju heq eksitimin, atëhere kjo është diçka që duhet provuar.

3. Provoni seksin anal

Gjithnjë nëse jeni të sigurta, nëse keni masat e duhura mbrojtëse dhe nëse dhemba nuk bëhet e padurueshme.

4. Provoni seksin treshe

Kjo nuk është për amatorët. Por nëse gjeni personine duhur dhe e negocioni siç duhet, përse jo?

5. Shihni filma porno së bashku

Nëse doni të përmirësoni jetën tuaj seksuale duhet të jeni mendjehapur për preferencat e njëri-tjetrit, për këtë mund t’ju duhet të shihni të tjerët.

6. Lexoni libra erotikë së bashku

Dhe theksoni gjërat që ju pëlqejnë!

7. Masturbohuni bashkë

Nuk do të dini kurrë çfarë doni që t’ju bëjë partneri nëse nuk e zbuloni fillimisht vetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat