Gratë ‘çmenden’ pas këtij lloji të burrave

Life style

Gratë ‘çmenden’ pas këtij lloji të burrave

Më: 22 maj 2022 Në ora: 00:58
Foto ilustrim

Për meshkujt duket e pamundur të kuptojnë logjikën e femrave.

Kjo është arsyeja pse është e vështirë të imagjinohet se si do të dukej një mashkull ideal, i aftë për të fituar zemrën e çdo gruaje.

Sens humori

Një shaka e zgjuar dhe e mirë mund të jetë e mirë për të thyer akullin. Por mos bëni shaka për gjithçka dhe mos e teproni. Ju thjesht do të bëheni një kloun dhe asgjë tjetër. Një sens i mirë humori lidhet me një nivel të lartë inteligjence dhe femrat e duan atë.

Romantikët

Nëse jeni një shpirt romantik, femrat do ta duan atë. Kjo është arsyeja pse ata ndihen të dashur dhe të sigurt.

Sjellje të mira

Kjo është një nga gjërat më të rëndësishme, sepse çdo gjë më pak se kaq ose e kundërta e saj do të ishte e barabartë me përfundimin e çdo marrëdhënieje. Nuk ka shumë zotërinj të vërtetë, kështu që nëse jeni 10% e asaj që ishte normë, ju keni arritur jackpot-in.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat