Rrëfehet 23 vjeçari: Unë dhe e dashura ime bëjmë seks deri në 20 herë në ditë, por tani kjo...

Life style

Rrëfehet 23 vjeçari: Unë dhe e dashura ime bëjmë seks deri në 20 herë në ditë, por tani kjo...

Nga: Bota sot Më: 23 maj 2022 Në ora: 22:30
Foto ilustrim

Ne të dy priremi të zgjohemi herët në mëngjes dhe të bëjmë seks ndoshta tre ose katër herë.

E dashur psikologe: Unë jam duke bërë seks me të dashurën time deri në 20 herë në ditë, por jam i shqetësuar se kjo nuk është normale.

Ju do të mendonit se seksi do të ishte i kotë pasi ne po e bëjmë kaq shumë, por është më i miri që kam pasur ndonjëherë.

Më merr mendjen.

Unë jam 23 dhe ajo është 21.

Unë ngas një furgon transporti dhe kisha lënë disa pako ku ajo punon.

Ajo është një vajzë shumë e bukur, kështu që u kënaqa kur u përplasa me të në një natë jashtë.

Ajo po festonte ditëlindjen e 21-të të shoqes së saj.

Kishte shumë gra të tjera atje, por unë i rashë në sy dhe ajo më buzëqeshi, kështu që unë shkova.

Ne biseduam shumë gjatë natës dhe po kalonim shumë mirë.

Shokët e saj u larguan për të shkuar në një klub, por ajo vendosi të qëndronte me mua.

Kur pijetori u mbyll, i sugjerova të kthehej në shtëpinë time dhe përfunduam duke bërë seks të mrekullueshëm gjatë gjithë natës.

Ajo është zhvendosur me mua tani.

Ne të dy priremi të zgjohemi herët në mëngjes dhe të bëjmë seks ndoshta tre ose katër herë.

Ajo më pas gatuan mëngjesin dhe ndonjëherë bëjmë seks përsëri.


E lë atë në qytet për punë dhe më pas filloj ditën time të punës.

Gjithmonë gjej kohë për të.

Unë mund të zgjedh orët e mia në mënyrë që të jem fleksibël.

E marr më vonë pasdite dhe shkojmë në shtëpi dhe bëjmë seks deri në gjashtë herë.

Pas kësaj unë gatuaj darkë.

Jemi të lirë për seks gjatë gjithë mbrëmjes.

Është perfekt sepse nuk ndërhyn me asgjë.

Unë e dua shumë atë.

Ne të dy kemi një dëshirë të madhe seksuale, por a është normale të jemi kaq shumë intimë?

A mund t'i bëjmë vetes ndonjë dëm?

Përgjigjja e psikologes: Shumë lexues do të kenë zili dhe shpeshtësia me të cilën bëni seks është sigurisht shumë mbi mesataren.

Por nuk ka gjë të tillë si normale.

Kjo është ajo me të cilën ju dhe e dashura juaj jeni të kënaqur.

Një gjë për t'u kontrolluar është nëse ajo është vërtet e lumtur me të gjitha këto aq sa ju.

Ajo mund të jetë duke u përpjekur t'ju kënaqë, por nuk do të përfitojë aq shumë prej kësaj.

Shumica e grave i përgjigjen shumë prekjeve sensuale dhe intime, jo vetëm marrëdhënieve të shpejta.

Është e vështirë të imagjinohet se ka shumë nga kjo në kornizën tuaj kohore.

Sa shpesh ajo përjeton orgazmë?

Ju ndoshta do të gjeni se përgjigjet tuaja do të ngadalësohen pak ndërsa familjarizoheni më shumë me njëri-tjetrin, kështu që është mirë që gjithsesi të filloni të futni më shumë larmi në jetën tuaj seksuale tani.

Dhe shpresoj se po përdorni kontracepsion efektiv.

Kjo është një marrëdhënie e re dhe e paprovuar.

Një fëmijë i paplanifikuar do të ndryshonte stilin tuaj të jetës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat