30+ mesazhe shumë *seksi* për t'ia dërguar partnerit/es

Life style

30+ mesazhe shumë *seksi* për t'ia dërguar partnerit/es

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 00:25
Foto ilustrim

Sipas Dr. Carla Marie Manly, psikologe klinike dhe autore e Joy from Fear, mesazhet seksi mund të ndihen argëtuese dhe emocionuese, veçanërisht në marrëdhëniet afatgjata. Ja disa ide:

1. Kam veshur atë gjënë e zezë që të pëlqen ty.

2. Po mendoj për natën që kaluam në ___.

3. Sapo mora ca pizhama mëndafshi dhe po ndihem shumë seksi me to.

4. Po të mendoja ty në dush këtë mëngjes.

5. Po mendoj për natën e djeshme, nuk po përqendrohem dot në punë.

6. Kam veshur bluzën tënde. Vjen era ti!

7. Më duket se kam lënë të brendshmet rozë te ty. I ke parë gjë?

8. Dola nga puna herët sot dhe jam fiks në humor për të bërë ca gjëra me ty.

9. Kam një surprizë për ty sonte.

10. Kam harruar të të marr një dhuratë, por kam ca gjëra të tjera në mendje.

11. Po mendoj se çfarë do të të bëj më vonë.

12. Prap po mendoj për atë skenën e filmit ___.

13. Më pëlqen të të shpërqendroj nga puna.

14. Kam parë një ëndërr "të pistë" me ty mbrëmë.

15. Rregullova krevatin sot në mëngjes dhe mezi pres ta prish prap me ty.

16. Po mendoj për buzët e tua.

17. Më bën të ndihem shumë seksi.

18. Po bëj shopping për ca të brendshme seksi.

19. Po mendoj për duart e tua në lëkurën time.

20. Sapo pashë story-n tënd në Instagram. Uou!

21. Krevati im duket bosh pa ty.

22. Po mendoj për trupin tënd.

23. Mund të të thoja se çfarë dua të bëj me ty, por preferoj të ta tregoj sonte.

24. Kam gjetur vendin perfekt për të shkuar me pushime bashkë.

25. Mezi po pres të kaloj fundjavën me ty.

26. Dua që të vish sonte.

27. Jam shumë e lodhur këtë mëngjes. Nuk lëviz dot.

28. Çfarë është gjëja që të pëlqen të bësh më shumë në shtrat?

29. Hey seksi, si po të shkon dita?

30. Po mendoja për natën tonë të parë bashkë.

31. Cila është gjëja e parë që do më bësh kur të vish këtu?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat