Rrëfehet 35 vjeçarja: Ndërsa shoqja ime u kujdes për fëmijët e mi, unë bëra seks të egër me ishin e saj!

Life style

Rrëfehet 35 vjeçarja: Ndërsa shoqja ime u kujdes për fëmijët e mi, unë bëra seks të egër me ishin e saj!

Nga: Bota Sot Më: 27 qershor 2022 Në ora: 22:32
Foto ilustrim

E dashur psikologe: Kam bërë seks të egër me ish-in e shoqes time më të mirë edhe pse kam një partner dhe tre fëmijë.

Bëra një budallallëk për të cilin jam penduar shumë - kam bërë seks të egër me ishin e shoqes time më të mirë, edhe pse kam një partner dhe tre fëmijë.

Unë jam 35 vjeçe. Babai i fëmijëve të mi, i cili gjithashtu është 35 vjeç, punon shumë larg, kështu që unë nuk dal shumë.

Shoqja ime, të cilën e njihja që nga koha e shkollës, më ofroi kujdesin për fëmijët që të mund të dilja një mbrëmje si një pushim nga rutina.

Shfrytëzova rastin dhe vendosa të bëj diçka që nuk e kam bërë kurrë më parë.

Shkova vetë në një pijetore, porosita një pije dhe u ula në një tavolinë, duke u ndjerë si një e rritur për herë të parë pas shumë vitesh.

Ish-i i shoqes time u ul pranë meje dhe filloi të bisedonte. Ai është 33.

Ne ia dolëm shkëlqyeshëm dhe ai më sugjeroi të pija një pije tjetër në shtëpinë e tij gjatë rrugës për në shtëpi.

E dija se çfarë do të ndodhte, por shkova bashkë me të dhe nuk mund ta besoj atë që bëra.

Filloi të më puthte dhe të më hiqte rrobat në momentin që hymë në derë.

E lashë të më çonte në dhomën e gjumit dhe kaluam dy orët e ardhshme duke bërë seks të mrekullueshëm, siç nuk kam pasur prej vitesh.

Nuk mund ta shikoja shoqen tim në sy kur u ktheva në shtëpi.

Isha e shqetësuar se ajo do të shihte nga fytyra ime atë që kisha bërë, por ajo thjesht dha një raport për fëmijët.

Ishte një budallallëk ajo që bëra. Por tani gjithçka që mund të mendoj është ta bëj përsëri. Më duket sikur trupi im është gjallë.

Vazhdoj të pyes veten nëse duhet të kontaktoj me të dhe të mendoj se çfarë do të bëjmë herën tjetër që të kemi mundësinë.

Unë nuk mund ta përballoj më seksin me partnerin tim dhe ai thjesht pranon justifikimet e mia.

I dashuri im tha se nuk do t'i tregonte askujt, por kam shumë frikë se gjithçka do të zbulohet.

Përgjigjja e psikologes: Nëse nuk dëshironi që bota juaj të rrënohet, duhet ta shikoni këtë si një mësim që duhet mësuar.

Mësimi i parë është se ndjenja e fajit është një ndjenjë shumë e pakëndshme.

Mësimi i dytë është se ju duhet të bëni diçka për marrëdhënien tuaj dhe jetën tuaj të rrallë seksuale me partnerin tuaj.

Përndryshe, mund të përfundoni duke humbur gjithçka që keni të dashur.

Flisni me partnerin tuaj kur mund të organizoni një kohë të qetë pasi fëmijët janë në shtrat.

Thuaj se ju mungon sepse ai është shumë larg dhe ju shqetësoheni se nuk po arrini të jeni intim.

Pyete nëse mund ta rregullojë jetën e tij të punës që të jetë më shumë në shtëpi.

Ju nuk mund të keni një marrëdhënie dashurie dhe një jetë seksuale të shkëlqyer me partnerin tuaj nëse të dy shiheni rrallë nën të njëjtën çati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat