“Bëj dashuri me të, ajo më bën s*ks oral”/ 24 vjeçari nuk gjen qetësi nga ëndrrat seksuale me…

Life style

“Bëj dashuri me të, ajo më bën s*ks oral”/ 24 vjeçari nuk gjen qetësi nga ëndrrat seksuale me…

Nga: B.S. Më: 1 korrik 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Një 24 vjeçar po ndihet i shqetësuar nga ëndrrat seksuale që po sheh me ish-in e kushëririt të tij.

I ndjerë në faj, ai dëshiron që këtë gjë t’ia shpreh kushëririt të tij, derisa po ndihet në faj.

Ai rrëfeu se në ëndrra sheh sikur ajo po i bën seks oral dhe ky ejakulohet në gjumë.

Për këtë gjë, djali kërkoi ndihmë nga psikologia e “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Rrrëfimi i plotë

Ëndrrat seksi për ish të dashurën e kushëririt tim po më bëjnë të ndihem aq fajtor sa po mendoj t'ia tregoj.

Unë ëndërroj shpesh për të - ëndrra të turbullta në të cilat po bëj dashuri me të, ose ajo po më bën seks oral.

Zgjohem duke u ndjerë i nxehtë dhe i shqetësuar. Ndonjëherë ejakuloj në gjumë.

Unë jam mashkull dhe 24 vjeç dhe kushëriri im është 26. Ish-i i tij është 25 vjeç.

Kur e takova, e pashë shumë tërheqëse, por nuk do të kisha bërë kurrë një lëvizje.

Tani ata janë ndarë, pyes veten nëse duhet të them diçka. Ëndrrat duhet të nënkuptojnë diçka.

Rrëfimi i këtyre gjërave do ta largonte këtë nga gjoksi im dhe ndoshta do të më lejonte të bëja një gjumë të mirë.

Por kushëriri im mund të jetë i mërzitur dhe ish-i i tij mund të mendojë se unë jam zvarritës.

Përgjigja e psikologes: Ëndrrat nuk do të thotë asgjë - ato janë thjesht mënyra e trurit për të organizuar veten.

Është shumë e zakonshme të shohësh ëndrra seksuale për të gjithë njerëzit.

Kjo nuk do të thotë që ju dëshironi të jeni me ish-kushëririn tuaj, ose që e keni tradhtuar kushëririn tuaj. Nuk keni arsye të ndiheni në faj.

T'i thuash kësaj gruaje ose kushëririt tënd do të krijojë një problem aty ku nuk ka.

Jepini vetes kohë dhe këto ëndrra do të ndalen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat