Histori erotike, 31 vjeçarja zbulon sekretin: E dua burrin tim por bëj seks të mahnitshëm me një koleg

Life style

Histori erotike, 31 vjeçarja zbulon sekretin: E dua burrin tim por bëj seks të mahnitshëm me një koleg

Nga: Bota Sot Më: 3 korrik 2022 Në ora: 22:21
Foto ilustrim

Vazhduam dhe më pas ai më pyeti nëse do të kthehesha në banesën e tij.

E dashur psikologe, po e tradhtoj burrin tim me një koleg - e di që është gabim, por ndjehem shumë mirë.

Unë e dua burrin tim, por kam bërë seksin më të mahnitshëm me një koleg kohët e fundit.

E di që duhet të jemi thjesht miq, por ndjenjat e mia për të bëhen gjithnjë e më të forta.

Unë jam e fiksuar pas tij.

Isha një nënë që rrinte në shtëpi deri vitin e kaluar kur u ktheva në punë me kohë të pjesshme në një kompani sigurimesh.

Unë jam 31 vjeç, burri im është 46 dhe kemi tre vajza të bukura.

Burri im është një burrë i bukur dhe një baba i shkëlqyer.

Fillimisht e urreja punën, por një koleg filloi të bisedonte me mua dhe shumë shpejt fillova të prisja me padurim që të ishim në zyrë së bashku.

Burri im vërejti se po blija rroba të reja dhe se ndryshova edhe stilin e flokëve.

Thjesht i thashë se duhej të përshtatesha me të gjitha vajzat më të reja në punë.

Ky koleg filloi të flirtonte me mua, por kur mësoi se isha i martuar tha: "Atëherë duhet të qëndrojmë vetëm miq."

Ne u tërhoqëm për disa javë, por një ditë ai më kërkoi të pinim një pije me të në drekë.

Ne qeshëm e biseduam aq këndshëm sa nuk mbaja mend kur u ndjeva për herë të fundit kaq e qetë.

Atë natë ai më tha se donte të më dërgonte në shtëpi pasi jeton në të njëjtin qytet me mua.

Ndërsa ai po më lëshonte në fund të rrugës sonë, u përkula dhe i dhashë një puthje në faqe.

Ishte si një dritë jeshile dhe ne nuk mund të ndalonim së puthuri.

Ai tha: "Ua, më mirë ta bëjmë këtë diku më të sigurt," kështu që ai shkoi në një park të qetë makinash.

Vazhduam dhe më pas ai më pyeti nëse do të kthehesha në banesën e tij.

Nuk kishte asnjë mënyrë që të refuzoja, kështu që i dërgova mesazh burrit tim se duhej të punoja vonë.

Pasi arritëm në banesën e tij bëmë dashuri në një mënyrë të bukur, pastaj ai më çoi në shtëpi.

Unë jam krejtësisht i dashuruar kokë e këmbë me këtë burrë, i cili është vetëm dy vjet më i vogël se unë.

Është gabim, e di, dhe nuk duhet t'i kem këto ndjenja për një burrë tjetër.

Përgjigjja e psikologes: Në dashuri apo epsh?

Seksi me kolegun tuaj ndezi letrën me prekje.

Ju të dy jeni të nxehtë tani, por kjo nuk do të thotë se do të zgjasë.

Një burrë i gjorë, një martesë e prishur dhe tre vajza të vogla të pakënaqura mund të derdhin ujë të ftohtë mbi ndjenjat tuaja për njëri -tjetrin - kjo është nëse i dashuri juaj ka ndonjë mendim të bëhet serioz.

Meshkujt kanë më shumë gjasa të shijojnë një përkëdhelje seksi pa u përfshirë emocionalisht, ndërsa ju jeni të dashuruar me të.

Prisni këtë në syth para se të bëhet shumë dëm.

Vendosni të gjithë energjinë që po shkon në këtë moment në marrëdhënien tuaj.

Ju mund të habiteni që mund të bini sërish në dashuri me burrin tuaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat