Rrëfen 31 vjeçarja: Jam e fiksuar pas seksit, nuk ndalem së tradhtuari burrin tim me burra të tjerë, kur punoj larg shtëpisë

Life style

Rrëfen 31 vjeçarja: Jam e fiksuar pas seksit, nuk ndalem së tradhtuari burrin tim me burra të tjerë, kur punoj larg shtëpisë

Nga: Bota Sot Më: 5 korrik 2022 Në ora: 22:36
Foto ilustrim

E dashur psikologe: Jam aq e fiksuar pas seksit saqë vazhdimisht e tradhtoj burrin tim ndërsa punoj larg shtëpisë.

Unë jam një eskortë dhe punoj në Londër katër ditë në javë, ndërsa ai është 150 milje larg me djalin tonë të vogël.

Burri im punon si kuzhinier, por ka arritur të përshtatë orarin e tij për të punuar me timin dhe ndan turnet e tij me një kuzhinier tjetër.

Ai është 33 dhe unë 31. Ne kemi qenë së bashku për pesë vjet.

Na mbaruan kursimet dhe më duhej të kthehesha në punë kur djali ynë ishte gjashtë muajsh. Mendoj se e kam marrë këtë punë sepse shefi im më ka dashuruar.

Ai është një burrë i bukur zonjash 40-vjeçare. Unë kisha përvojë si eskortë nga një linjë lundrimi, por mund të shihja se ai gjithashtu miratoi fundin tim të shkurtër të zi dhe këmbët e gjata.

Unë qëndroj në hotelin ku punoj. Ai më trokiti në derë natën e parë për të ma sjell uniformën dhe e ftova brenda.

Ai derdhi pijen në xhaketën time dhe më lau gjoksin me dorën e tij. Ai kërkoi falje, por unë i thashë: “Mos u shqetëso. Më pëlqeu.” Sytë e tij u ndezën dhe ai bëri një lëvizje për të më puthur. Më pas ai më hoqi të gjitha rrobat dhe ne bëmë seks.

E kuptova që burri im nuk do ta mësonte kurrë se çfarë bëja ndërsa jam larg. Unë jam një agjente i lirë duke qenë kaq larg nga shtëpia.

Nga fundi i ditës së dytë, unë po dëshiroja sërish seks. Kur një nga klientët tha se po qëndronte në të njëjtin kat të hotelit, unë e ftova për një kafe nate.

Ai ishte rreth 35 vjeç dhe në një udhëtim korporate. As që e pyeta nëse ishte i martuar. Ai kishte një fizik të mrekullueshëm dhe ishte i gatshëm për çdo gjë.

Tani kam bërë seks me gjashtë burra të ndryshëm në po aq javë.

Kur jam në shtëpi, jeta ime seksuale me burrin tim është e mrekullueshme, por tundohem lehtësisht kur jam larg. Nuk e di nëse duhet të heq dorë nga puna ime.

Përgjigjja e psikologes: Nëse të pëlqen puna, paratë janë shtylla kryesore e familjes dhe djali yt është i lumtur që kalon kohë me babin e tij, do të ishte turp të hiqje dorë nga e gjithë kjo, andaj nuk ndihesh mirë për mënyrën se si po sillesh .

Ju nuk i njihni këta burra. Nuk është vetëm shëndeti juaj seksual që po e rrezikoni, por mund të rrezikoni edhe dëmtime fizike.

Qëndroni profesioniste ndërsa jeni larg. Kjo do t'ju ndihmojë të ndiheni më mirë me veten dhe do t'ju mbajë gjithashtu më të sigurt.

Një jetë e mirë seksuale ka të bëjë më shumë me cilësinë sesa sasinë, ndaj organizoni që të keni një FaceTime seksi me burrin tuaj kur të mbaroni punën çdo natë. Kjo do të mbajë të gjallë ndjenjën e intimitetit mes jush.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat