Rrëfimi me pullë të kuqe i 46 vjeçares: Si bëra seks me të dashurin e vajzës pasi e gjeta duke u kënaqur me të mbathjet e mia

Life style

Rrëfimi me pullë të kuqe i 46 vjeçares: Si bëra seks me të dashurin e vajzës pasi e gjeta duke u kënaqur me të mbathjet e mia

Nga: Bota Sot Më: 9 gusht 2022 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Duhet ta kisha nxjerrë jashtë, por në vend të kësaj e joshja dhe i tregova se çfarë mund të bëjë një grua e moshuar e pjekur.

E dashur psikologe: Kam bërë seks me një burrë gjysmën e moshës sime.

Ishte e mahnitshme, por nuk ia vlente për shkak të fajit të madh që po ndjej.

Ai ishte i dashuri i vajzës sime, por nuk është më. Unë jam 46 vjeç dhe e divorcuar.

Unë kam një punë të mirë dhe një shtëpi shumë të bukur. Unë kam një jetë shoqërore mjaft të mbushur me miq të mirë të moshës sime.

E vetmja gjë që mungon është dashuria.

Nuk është se më mungon shoqëria e meshkujve. Kujdesem shumë për veten dhe shpesh vërej interesin e meshkujve.

Problemi i madh është se nuk më tërheqin meshkujt e moshës sime. Ata duhet të jenë pak më të rinj se unë.

Unë kam pasur marrëdhënie të panumërta me të rinj, por dukej se ata humbën interesin sapo kishin atë që donin nga unë. Pastaj të gjithë thonë të njëjtën gjë, se e kanë kuptuar se gjërat nuk do të funksiononin për shkak të diferencës së moshës mes nesh. Të gjitha përveç njërit.

Vajza ime jetonte me mua në atë kohë. Ajo është 22 vjeçe dhe ishte kthyer në shtëpi pasi mbaroi universitetin. I dashuri i saj ishte 23 vjeç dhe ai dukej shumë në formë dhe u ndjeva shumë e lumtur për të.

Pastaj u ktheva herët në shtëpi një ditë dhe e gjeta në dhomën time të gjumit, duke u kënaqur me veshjet e mia të përdorura nga koshi i rrobave. Duhet ta kisha nxjerrë jashtë, por në vend të kësaj e joshja dhe i tregova se çfarë mund të bëjë një grua e moshuar e pjekur.

Ai u mërzit aq shumë me mua sa nuk tërhiqej. Ne vazhduam të bënim seks në heshtje aq sa mundëm. E dija që po luanim me zjarrin, por vazhduam akoma, derisa një ditë vajza ime hyri brenda dhe na kapi.

Ajo doli duke qarë dhe u largua të nesërmen dhe shkoi të jetonte me një mik. Ish i dashuri i saj ende jeton me mua dhe ai është marrëzisht i dashuruar. Seksi është ende i mrekullueshëm, por e di që ai është shumë i ri dhe është kaq i papjekur.

Vajza ime betohet se nuk do të flasë më me mua. Unë me të vërtetë nuk e fajësoj fare dhe po mbytem në faj çdo ditë.

Përgjigjja e psikologes: Ju thoni se jeni duke u mbytur në faj, kështu që pse të mos i tregoni këtij të riu se duhet të largohet? Ju duhet ta dini se nuk ka asnjë shans për pajtim me vajzën tuaj ndërsa ai është ende në shtëpinë tuaj.

Si mund të ketë më shumë kuptim për ju kjo lidhje me gjysmë zemre me një burrë të papjekur sesa marrëdhënia juaj me vajzën tuaj?

A u prish lidhja mes jush dhe vajzës suaj? Apo ndoshta nuk u formua kurrë siç duhet? Çfarë ju bën të tërhiqen nga meshkujt shumë më të rinj?

Mendoj se ka një histori të pasme këtu që ju nuk e keni shpjeguar. A ka pasur trauma në të kaluarën tuaj që mund të ndikojë ende në zgjedhjet tuaja sot?

Mos vazhdoni në këtë drejtim të verbër, vetë-shkatërrues. A keni menduar për mbështetjen e këshillimit? Kjo mund t'ju ndihmojë të përballeni me lëndimet nga e kaluara.

Ndërkohë, thuaj sërish vajzës tënde se të vjen keq dhe tregoje duke i dhënë fund kësaj afere pa krye.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat