A përfshiheni edhe ju? Meri zbulon cilat janë shenjat më me fat për ditët në vazhdim

Life style

A përfshiheni edhe ju? Meri zbulon cilat janë shenjat më me fat për ditët në vazhdim

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 13:17
Meri Shehu

Sipas astrologes Meri Shehu lidhja midis Marsit në Dem dhe Plutonit në Bricjap jep forcë dhe dëshirë të madhe për të vepruar.

Shenjat më me fat sipas Merit do jenë: Demët, Akrepët, Ujorët dhe Luanët, të cilët do kenë një përmirësim në jetën e tyre!

Po kështu edhe Dashët, Bricjapët, Gaforret dhe Peshoret!

Shenjat me më pak fat do jenë Virgjëreshat, Shigjetarët, Peshqit dhe Binjakët, të cilët do kenë probleme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat