A përfshiheni edhe ju? Meri Shehu zbulon cilat janë shenjat më me fat për ditët në vazhdim

Life style

A përfshiheni edhe ju? Meri Shehu zbulon cilat janë shenjat më me fat për ditët në vazhdim

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 16:24
Meri Shehu

Sipas astrologes Meri Shehu lidhja midis Marsit në Dem dhe Plutonit në Bricjap jep forcë dhe dëshirë të madhe për të vepruar.

Shenjat më me fat sipas Merit do jenë: Demi, Akrepi, Ujori dhe Luani, të cilët do kenë një përmirësim në jetën e tyre! Po kështu edhe Dashi, Bricjapi, Gaforrja dhe Peshorja.

Shenjat me më pak fat do jenë: Virgjëresha, Shigjetari, Peshqit dhe Binjakët, të cilët do kenë probleme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat