“Treshe”/ 21 vjeçari thotë se ka gjetur mënyrën për ta kënaqur të dashurën në shtarat, por...

Life style

“Treshe”/ 21 vjeçari thotë se ka gjetur mënyrën për ta kënaqur të dashurën në shtarat, por...

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 22:22
Foto ilustrim

E dashur psikologe: Kam gjetur zgjidhjen perfekte për problemin e orgazmës së të dashurës sime: Të bëj një treshe.

Mendoj se arsyeja pse ajo nuk arrin kurrë kulmin gjatë seksit me mua është sepse burrëria ime është shumë e vogël.

Nuk është e vogël, por qartësisht nuk është aq e madhe sa për ta kënaqur atë siç duhet.

Unë jam 24 vjeç dhe e dashura ime është 21. Ne jemi takuar që katër muaj.

Ajo është mjaft e turpshme në shtrat dhe nuk i pëlqen të flasë për seksin, por kam përshtypjen se ajo ka pasur orgazma më parë.

Megjithatë, sado gjatë të arrij të qëndroj me të, ajo shtrihet aty duke u mërzitur, sikur thjesht do që të përfundojë.

Po më pengon të shijoj seksin tani. Unë nuk jam një djalë egoist, dua t'i jap kënaqësi.

Unë jam gjithashtu i shqetësuar se nëse nuk mund ta kënaq në një farë mënyre së shpejti, ajo do të frustrohet dhe do të ndahet me mua.

Por kjo do të ishte turp sepse unë jam duke u dashuruar me të.

Herë pas here, shikoj pak pornografi në internet dhe shoh shumë gra që shijojnë vëmendjen e dy burrave.

Ata gjithmonë duket se përjetojnë orgazma mahnitëse në këtë mënyrë.

Pra, po mendoja që nëse mund të gjeja një djalë tjetër që të bashkohej me mua dhe të dashurën time, më në fund edhe ajo do të kishte një të tillë.

Thjesht më duhet të gjej një djalë tjetër me p... më të madh se i imi.

Unë nuk jam homoseksual - dhe nuk kam asnjë interes për seks me të, por jam i sigurt se do të kënaqem duke e parë atë duke bërë seks me të.

Në fakt, ideja më ndez me të vërtetë.

Ku mund të gjej një djalë tjetër për të bërë një treshe? Mendoj se do të ishte më mirë nëse është dikush që nuk e njohim.

Përgjigjja e psikologes: Ndonëse mund të ketë disa merita për të përmirësuar jetën tuaj të dashurisë, ju lutemi mendoni dy herë përpara se të sugjeroni një treshe.

Gjëja e fundit që dëshironi të bëni është të prishni marrëdhënien tuaj.

Përqendrohuni në ndihmën e të dashurës suaj që të shijojë seksin me ju para se të mendoni të tërhiqeni.

Ju lutemi të jeni të sigurt se madhësia e p... ka shumë pak të bëjë me nëse një grua arrin orgazmën.

Shumica e grave nuk arrijnë kulmin nga seksi penetrues, por nga stimulimi oral ose manual i klitorisit.

Është gjithashtu shumë e rëndësishme që një grua të jetë e ndezur - dhe kjo është më shumë në tru sesa në trup.

Pra, sigurohuni që e dashura juaj të jetë e relaksuar dhe në humor përpara se të filloni duke e prekur dhe puthur.

Kërkojini asaj t'ju tregojë se çfarë e ndez atë. Nga emaili juaj, ju po bëni shumë hamendje pa komunikuar.

Komunikimi i mirë është çelësi i seksit të mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat