Meri Shehu parashikon: Dhuratë për Binjakët, lajme të mira për Ujorët

Life style

Meri Shehu parashikon: Dhuratë për Binjakët, lajme të mira për Ujorët

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 15:24
Meri Shehu

Dashi

Lidhja midis Aferdites ne Luan me Jupiterin ne Dash sjell fat por edhe mundesi te uleni me kembe ne toke.

Demi

Duhet te shfrytezoni shansin qe ju jepet per te rregulluar ceshtje te rendesishme ekonomike e familjare.

Binjaket

Nga mbremja do filloni te merreni vetem me veten tuaj. Aferdita dhe Jupiteri sot ju bene nje dhurate.

Gaforroja

Do beni nje beteje te fuqishme ne lidhje ne punen dhe karrieren. Nga mbremja do takoheni me miq.

Luani

Do beni nje hap te rendesishem ne jeten tuaj me lidhjen sot te Aferdites ne shenjen tuaj ne Jupiterin ne Dash. Sidomos ju qe keni lindur ne Korrik.

Virgjeresha

Deri nga mbremja dita do kaloj ne menyre te kenaqshme. Me pas do merreni me rregullimin e ceshtjeve ekonomike.

Peshorja

Nese keni lindur ne shtator do rregulloni mrekullisht jeten tuaj personale erotike. Ata te Tetorit do kene shume ceshtje per te zgjidhur.

Akrepi

Te gjithe vemendjen duhet ta drejtoni drejt punes dhe perfitimeve e fames qe mund te merrni. Shendeti permiresohet.

Shigjetari

Do keni shume gjera qe do prisni ne punen dhe krijimtarine tuaj. Ju qe keni lindur ne Dhjetor keni shume ceshtje per te zgjidhur.

Bricjapi

Do merreni me familjen ne pergjithesi. Por nje konflikt pune vjen ne skene dhe ju streson keto dite.

Ujori

Shume lajme te mira vijne dhe ju clirojne. Kujdes nga xhelozite ne nje lidhje erotike ku ka debate.

Peshqit

Nje ceshtje ekonomike mund te zgjidhet ne sukses. Nderkohe duhet te bazoheni tek kontaktet per te rregulluar gjerat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat