Kujdes! Këtu do të gjeni armikun tuaj më të madh, sipas shenjës së horoskopit

Life style

Kujdes! Këtu do të gjeni armikun tuaj më të madh, sipas shenjës së horoskopit

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 00:28
Foto ilustrim

Sigurisht që jo të gjithë janë të pajtueshëm me të gjithë, por çdo shenjë ka një kombinim të ndaluar, sipas yjeve. Prandaj është mirë të tregoheni shumë të kujdesshëm nëse përfshiheni emocionalisht ose në ndonjë fushë tjetër me atë shenjë që konsiderohet “armiku juaj më i keq”.

Dashi-Virgjëresha

Mund të jetë e vështirë të besohet, por këto dy shenja nuk duhet të përzihen kurrë, sipas astrologjisë. Arsyeja është natyra kokëfortë dhe këmbëngulëse e të dyve që e bën komunikimin mes tyre të padurueshëm.

Demi- Ujori

Ujori dëshiron të veprojë i pavarur në çdo gjë dhe Demi vjen për ta lidhur atë. Çfarë duhet t’ju themi më shumë që të dini se është kombinimi më i keq?

Luani-Akrepi

Luani dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes dhe nga natyra është një shenjë dominuese, ndërsa Akrepi është shumë i pasionuar dhe e projekton egon e tij në një shkallë të ekzagjeruar. Pra, si mund të përputhen këto dy shenja me njëra-tjetrën?

Bricjapi-Peshorja

Bricjapi është një nga shenjat më të shoqërueshme, ndërsa Peshorja dëshiron hapësirën e saj personale, si rezultat i së cilës kufizon dhe mbyt.

Gaforrja-Shigjetari

Kanceri, si një shenjë e mbindjeshme, analizon dhe mërzitet për çdo gjë, si dhe lidhet lehtësisht. Nga ana tjetër, Shigjetari, natyra udhëtues dhe i pavarur, nuk do të ndihet kurrë në të njëjtën gjatësi vale me të.

Peshqit- Binjakët

Binjakët janë shenja komunikuese dhe “shpirti i grupit” ndërkohë që nuk mbajnë asgjë brenda. Peshqit konsumohen lehtësisht dhe shqetësohen për një kohë të gjatë me çdo gjë që i shqetëson, ndaj komunikimi mes tyre është padyshim i vështirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat