“Hoqi të brendshmet dhe...”/ Rrëfimi i burrit: Veprimet e të fejuarës në natën e saj të beqarisë më tunduan, tani..

Life style

“Hoqi të brendshmet dhe...”/ Rrëfimi i burrit: Veprimet e të fejuarës në natën e saj të beqarisë më tunduan, tani..

Nga: Bota sot Më: 26 shtator 2022 Në ora: 22:22
Foto ilustrim

Një burrë i cili është në prag të martesës ka rrëfyer përvojën e hidhur me të fejuarën e tij, e cila kishte dalë të festonte natën e beqarisë.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe, unë jam tunduar të anuloj dasmën tonë pasi gruaja ime i kaloi kufijtë me një striptist.

E fejuara ime nuk mbante mend shumë nga nata e saj e beqarisë, por unë kam parë një video të sjelljes së saj dhe jam tunduar ta anuloj dasmën.

Ne e duam njëri-tjetrin dhe nuk mund të isha më i lumtur në ditën që ajo tha se do të martohej me mua.

Por, nuk mund t’i heq nga mendja imazhet e saj duke rrëmbyer pjesët intime të një burri tjetër.

Kur i propozova vitin e kaluar, ishim në parkun tonë të zakonshëm të pushimeve me djalin tonë të vogël. Ne e adhurojmë atë dhe unë po shijoja argëtimin tonë familjar.

Kisha kursyer disa para dhe bleva një unazë "mates' rates" nga dyqani i bizhuterive të xhaxhait tim dhe ia bëra pyetjen të dashurës sime ndërsa dielli perëndonte mbi det. Dasma jonë është caktuar për muajin tjetër.

Shokët e mi dhe unë bëmë një zbavitje në pijetore dhe mendova se ishte mjaft e pamatur kur miqtë e mi më lidhën mua dhe një kukull seksi në një shtyllë për 20 minuta.

Por, e fejuara ime ishte një shkallë më lartë në argëtimet tona të beqarisë.

Ajo u zgjua me një dhimbje të hatashme të kokës, por tha se kishte kaluar një kohë të mirë - një vakt në një restorant dhe një kërcim në një klub nate.

Ajo e hodhi poshtë seancën e pijeve me shoqen e saj më të mirë duke thënë se nuk e mbante mend atë.

Me sa duket, ajo nuk ka ngrënë gjatë gjithë ditës, kështu që u deh shumë shpejt.

Më pas shoqja e saj më e mirë i dërgoi një video të të fejuarës sime, një shoqeje tjetër dhe unë e pashë.

Miqtë e saj i kishin porositur një striptizer.

Mendova se ato ditë kishin mbaruar, por jo, hyri një polic fallco që pretendonte të arrestonte të fejuarën time.

Ai filloi të hiqte "uniformën", hoqi edhe të brendshmet dhe derdhi kremin atje poshtë.

Për kënaqësinë e madhe të shoqeve të saj, pashë të fejuarën time duke e shkelur në këmbë, duke i rrëmbyer burrërinë dhe duke e tundur.

Ajo thotë se nuk mban mend asgjë.

Ndihem i neveritur. Unë ende e dua atë, por a mund t'i besoj asaj?

Përgjigjja e psikologes: Po. Ne të gjithë mund të sillemi jashtë karakterit kur përfshihet alkooli.

Ju e doni këtë grua dhe e dini që ajo kurrë nuk do të sillej kështu esëll.

Ajo u nxit nga miqtë e saj, kështu që ajo shkoi me të.

Ajo ishte e dehur.

Ajo nuk e mbante mend këtë pjesë të mbrëmjes dhe për fat të keq, kjo ishte pak argëtim i cili shkoi shumë larg.

Ajo ndoshta ndihet e turpëruar dhe e poshtëruar.

Flisni me të dhe tregojini se sa i lënduar ndiheni, kërkoni sigurinë e saj se nuk do të sillet më kështu.

Ajo duhet të kuptojë se ju nuk do ta konsideroni këtë si sjellje të parëndësishme.

Ajo që keni së bashku është e përbërë nga gjëra të forta.

Lëreni këtë çështje pas jush dhe vazhdoni dhe bëni një ditë dasme fantastike dhe një jetë të gjatë dhe të lumtur së bashku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat