“Seksi oral është e vetmja gjë që më bën të kulmojë”/ Gruaja rrëfen përvojën e pakëndshme me burrin e saj

Life style

“Seksi oral është e vetmja gjë që më bën të kulmojë”/ Gruaja rrëfen përvojën e pakëndshme me burrin e saj

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2022 Në ora: 22:31
Foto ilustrim

Javën e kaluar ne bëmë seks dhe im shoq ia doli, pastaj u shtri në shpinë duke parë tavanin

E dashur psikologe: Seksi oral është e vetmja gjë që më bën të arrij orgazëm, por burri im duket se nuk e kupton.

Unë gjithmonë bëj gjëra për të për t'u siguruar që ai të jetë i kënaqur dhe të kënaqet me mua të paktën dy herë në javë.

Ai është 32 dhe unë 30. Ndjej se seksi normal është në rregull, por nuk më kënaq vërtet.

Unë kam folur me të për atë se sa shumë e dua oralin dhe ai bën ndonjëherë, por është përpjekje e vogël.

Javën e kaluar ne bëmë seks dhe im shoq ia doli, pastaj u shtri në shpinë duke parë tavanin.

U ndjeva sikur isha përdorur. Atij nuk i interesonte aspak kënaqësia ime.

Nëse e refuzoj fare seksin, a mendoni se ai do ta marrë mesazhin?

Përgjigjja e psikologes: Ai mund ta bëjë, por pse të mos flisni me të? Ju jeni i martuar, kështu që duhet të jeni në gjendje të diskutoni gjithçka – përfshirë edhe seksin.

Shpjegoni se goja është e vetmja gjë që ju bën të ndiheni mirë dhe kërkoni që ai të përfshijë më shumë prej saj në të bërit dashuri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat