Kot lodheni! Këto shenja horoskopi nuk i marrin kurrë parasysh sugjerimet tuaja

Life style

Kot lodheni! Këto shenja horoskopi nuk i marrin kurrë parasysh sugjerimet tuaja

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 08:04
Foto ilustrim

Bricjapi

Bricjapët krenohen me aftësinë e tyre për të arritur përsosmërinë. Ata nuk mund të ndalojnë së krahasuari veten me të gjithë. Ata e kanë të vështirë të pranojnë se mund të kenë gabim dhe se dikush tjetër mund të ketë të drejtë, veçanërisht në punë. Nëse dikush përpiqet t’u japë atyre këshilla për jetën, ata mund të bëhen nervoz dhe të shqetësuar.

Dashi

Dashi është një shenjë dominuese dhe agresive. Dashi nuk i intereson se çfarë mendoni ju, veçanërisht kur bëhet fjalë për diçka që ata do të bëjnë. Ata kanë një kuptim të kufizuar të aspekteve më të thella të jetës. Ata duken si shumë të ashpër me të tjerët, sepse besojnë në të qenit të cekët dhe të hapur dhe jo gjithmonë i marrin parasysh sugjerimet e të afërmve të tyre.

Demi

Zakonisht janë gjaknxehtë dhe tërbohen lehtësisht, ndaj nuk duan të shqetësohen nga mendimet e të tjerëve. Kokëfortësia e Demit është e njohur dhe shtrihet pothuajse në çdo aspekt të jetës së tyre. Ata nuk do të kërkojnë mendimet e njerëzve të tjerë, sepse pasi të vendosin idetë e tyre në punë, ata nuk mund t’i ndryshojnë ato. Ata përbuzin çdo këshillë të pakërkuar që u jepet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat