Çfarë parashikojnë yjet për muajin dhjetor? Ja shenjat më me fat për 2023-shin

Life style

Çfarë parashikojnë yjet për muajin dhjetor? Ja shenjat më me fat për 2023-shin

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 09:59
Liza Gjika

Teksa jemi afër muajit të fundit të vitit, astrologe Liza Gjika, e ftuar në emisionin “Vila24”, ka bërë një parashikim të yjeve për vitin 2023.

Gjika nëpërmjet analizës së saj rendit shenjat e zjarrit dhe ujit si më me fat për vitin e ardhshëm.

Të lindurit e shenjës së Shigjetarit, Peshqve, Binjakëve do jenë më të favorizuarit nën ndikimin e Saturnit.

Por, këtë nuk mund ta themi për Demin dhe Dashin, pasi do hasen me pengesa dhe ndaj do duhen të tregohen më të kujdesshëm.

Gjika theksoi se pavarësisht ky vit ishte i Peshqve, kjo gjë do të jetë edhe për 8 vitet e ardhshme, ndaj këshillon që t’i merrni gjërat me qetësi pasi gjithë planet do të realizohen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat