​Këto tri shenja do të dashurohen marrëzisht deri në fund të vitit

Life style

​Këto tri shenja do të dashurohen marrëzisht deri në fund të vitit

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 20:44
Ilustrim

Në fillim të vitit 2023, disa duhet të goditen nga shigjeta e Kupidit, kështu që do të dashurohen kokë e këmbë.

Edhe pse mund të mos e kenë shpresuar, do të ndiejnë flutura në bark, të larta dhe pasionet e dashurisë dhe libidoja e tyre mund të jetë më e fortë se kurrë më parë.

Astrologët tregojnë se yjet do të jenë veçanërisht të favorshëm për disa shenja sa i përket dashurisë.

Akrepi

Akrepat pasionantë dhe të zjarrtë do ta ndiejnë flakën e dashurisë këtë dimër më fort se kurrë më parë. Edhe pse ata tashmë mund të mendojnë se kanë përjetuar dashurinë e jetës së tyre dhe kanë kaluar gjithçka që mund të përjetohet në frontin e dashurisë, kjo do të rezultojë e pasaktë.

Këtë dimër, në jetën e tyre mund të hyjë një person i cili do t'i pushtojë në një çast si me pamjen ashtu edhe me karakterin e tyre dhe mund të ndodhin edhe punë të ndaluara. Asgjë nuk do t'i ndalojë Akrepat të bien në dashuri këtë dimër.

Shigjetari

Normalisht i prirë për aventura, Shigjetari do të ndiejë flakën e dashurisë së vërtetë dhe të butë këtë dimër. Edhe pse ata zakonisht janë të prirë për shthurje dhe lëvizin lehtësisht nga një lule në tjetrën, deri në Vitin e Ri ata mund të bien në dashuri të vërtetë dhe të thellë dhe nuk do të jenë të interesuar për askënd përveç atij një personi të veçantë.

Dashuria mund t'u ndodhë rastësisht dhe pa pritur, atëherë kur nuk e presin.

Peshqit

Peshqit janë përgjithësisht sentimentalë, të butë dhe me prirje romantike dhe ky dimër do të jetë i mbushur me momente magjike romantike sipas shijes së tyre.

Shëtitjet, takimet romantike dhe darkat do të jenë pjesë e përditshmërisë së tyre dhe personi të cilit do t'i japin zemrën mund të bëhet lehtësisht dashuria e tyre afatgjatë me të cilën planifikojnë të kalojnë jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat