Burri rrëfen sekretin: Dy vjet pa bërë seks me gruan, po shpenzoj para duke e bërë me masazhatoren, por kam frikë se…

Life style

Burri rrëfen sekretin: Dy vjet pa bërë seks me gruan, po shpenzoj para duke e bërë me masazhatoren, por kam frikë se…

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 22:52
Foto ilustrim

E dashur psikologe: Unë jam duke e humbur pasurinë time të vogël duke paguar masazhatoren time për seks

Shprehia ime për vizitë në sallonin e masazhit po më kushton një pasuri të vogël . . . Unë jam duke djegur 200 £ minimalisht çdo dy javë - kjo nuk mund të vazhdojë.

Unë jam një burrë i martuar 49 vjeç dhe gruaja ime është 44. Unë e dua atë, por ne nuk kemi bërë seks për dy vjet.

Unë jam një kontabilist dhe gruaja ime nuk ka punuar që nga lindja e dy djemve tanë, të cilët tani janë të dy të rritur.

Megjithatë, unë kam një fshehtësitë e mija.

Një ndër to është të vishem si "Stacey" dhe të vizitoj një sallon masazhi në qytet.

Gruaja ime mendon se jam në mbledhjet e klubit të golfit, por unë u largova nga komiteti 18 muaj më parë.

Unë isha refuzuar nga gruaja ime për seks më shumë se një here.

Vizitova një faqe interneti për lidhje dhe pashë një grua që reklamonte masazhe në një vend rreth 20 minuta larg shtëpisë.

Ajo më tha në telefon se mund të më bënte një masazh me një "fund të lumtur" ose më shumë.

Ajo shpjegoi se ka shumë profesionistë dhe njerëz të paraqitshëm që gëzojnë shoqërinë e saj.

Më pëlqen të vishem dhe nëse jemi të ftuar ndonjëherë në një festë me veshje të bukura, pothuajse gjithmonë vishem me çorape dhe taka.

Sekreti im është se më pëlqen ndjenja e këtyre rrobave.

Kështu që unë vesha një fustan për vizitën time në sallonin e masazhit.

Masazhistja ime ishte rreth 30 vjeç dhe tha se e pëlqente veshjen time.

Pastaj filloi të mi përkëdhelte këmbët. Ndjenja ishte e mahnitshme.

Kur shkuam për të bërë seks, ishte gjithçka që mund të bëja për t'u frenuar dhe mbaroi brenda pak sekondash.

Ajo bëri shaka se më duhej të qëndroja më gjatë për të marrë vlerën e parave të mia.

Që atëherë, fillova të vizitoja rregullisht. Gruaja ime nuk dyshon se ku jam unë, por nuk mund të vazhdoj t'i shpenzoj të gjitha këto para.

Mendoni se jam i varur nga seksi?

Përgjigjja e psikologes: Nga ajo që thua, është e vështirë të dish nëse je thjesht i frustruar, apo nëse je bërë i varur.

Por një gjë është e sigurt – ju po rrezikoni martesën tuaj dhe ndoshta shëndetin tuaj seksual duke tradhtuar.

A keni folur siç duhet me gruan tuaj? A i pëlqen ende seksi?

Nuk ka asnjë arsye pse ju të dy të mos e shijoni një jetë të mirë seksuale si pjesë e një marrëdhënieje dashurie.

Gjeni një moment për t'i thënë asaj se ju mungon intimiteti. Nëse ajo është e gatshme të provojë, filloni me një masazh sensual ku nuk ka presion për të bërë seks - kjo do t'ju sjellë më afër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat