Situata që i kuptojnë vetëm çiftet që bashkëjetojnë

Life style

Situata që i kuptojnë vetëm çiftet që bashkëjetojnë

Më: 3 dhjetor 2022 Në ora: 16:03
Foto ilustrim

E keni parasysh kur për ty është shumë ftohtë, ndërsa ai ka tmerrësisht vapë?

A mendoni që momentet më të bukura ndodhin kur qëndron pa grim dhe me pizhama (ose pa pizhama;)) përkrah partnerit? Mundësisht i shtrydh edhe një puçërr.

Mos më thoni që atë nuk e zë kurrë gjumi sapo ka nisur filmi...

Kur kujdesesh kur e ka zënë gripi dhe je i vetëdijshëm se do të sëmuresh edhe ti.

A nuk ndiheni njeriu më i lumtur në botë kur je duke gatuar në kuzhinë ose duke larë enët dhe ai vjen nga pas dhe të përqafon?

Kur ajo është e uritur (ose është në ditët e periodave), nuk është vetvetja.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat