Histori në fitnes, rrëfehet 24 vjeçari: Kam të dashur, por një grua në palestër vazhdimisht më...

Life style

Histori në fitnes, rrëfehet 24 vjeçari: Kam të dashur, por një grua në palestër vazhdimisht më...

Nga: Bota sot Më: 26 janar 2023 Në ora: 22:39
Ilustrim

Një djalë 24 vjeçar ka rrëfyer historinë e tij me një vajzë në palestër. Djali ka treguar se ka të dashur prej kohësh, por vajza që e takon në palestër ka pëlqim për të dhe tashmë përqafohet me të, flet dhe për këtë ndihet pak në siklet.

Rrëfimi i plotë:

E DASHUR DEIDRE: Ndonëse e di që kam një të dashur prej kohësh, një grua më ka shikuar vazhdimisht në palestër dhe më duket se i pëlqej asaj.

Ajo ka filluar të më shqetësojë, por nuk e kam idenë se si ta bëj që të tërhiqet mirë.

Unë jam 24 vjeç dhe ajo 26. Fillimisht folëm kur ajo kërkoi ndihmë me pajisjet.

Fillimisht, shkuam mirë dhe mendova se ajo ishte miqësore, por me kalimin e kohës gjërat janë përshkallëzuar.

Ajo tani më përqafon sa herë që më sheh dhe shpesh vjen tek unë për të bërë një bisedë të panevojshme.

Ndonjëherë më duket sikur ajo më përplaset qëllimisht.

Si mund t'i them asaj se nuk jam i interesuar pa i bërë gjërat të sikletshme?

DEIDRE THOTË: Më vjen keq kur dëgjoj që kjo grua ka filluar t'ju shqetësojë.

Është e mundur që ajo është thjesht miqësore, por mund të nënkuptojë gjithashtu se ajo është e interesuar për ju edhe në aspektin romantik.

Nëse nuk keni interes për të, alternativa më e mirë do të ishte të përpiqeni të distancoheni ose thjesht t'i përgjigjeni asaj shkurt dhe të largoheni.

Ajo do ta marrë mesazhin së shpejti dhe do t'ju lërë të qetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat