Burri befason me rrëfimin: Kam një të dashur seksi, por në dhomën e gjumit ajo…!

Life style

Burri befason me rrëfimin: Kam një të dashur seksi, por në dhomën e gjumit ajo…!

Nga: B.S. Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 22:30
Foto ilustriml

Një burrë ka treguar problemet që ka me të dashurën e tij në dhomën e gjumit.

Ai tha se e dashura e tij është shumë seksi dhe ka një pamje të bukur, por nuk arrin ta kënaq në shtrat.

Për këtë, kërkoi një këshillë nga psikologia e “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

E dashura ime është një grua kaq seksi, me pamje të bukur, por kur bëhet fjalë për dhomën e gjumit është një fatkeqësi absolute.

Unë jam me përmasa mesatare atje poshtë, por sa herë që arrijmë në pikën e marrëdhënies e kam të pamundur.

Është sikur ajo është shumë e vogël për mua.

Ne kemi provuar disa herë dhe megjithëse nuk dua që ajo ta dijë, duhet të pranoj se kam filluar ta shoh shumë frustruese.

Ajo po mërzitet shumë dhe thotë se po shqetësohet se do të më humbasë.

Ne kalojmë një kohë të gjatë në paralojë, por nuk funksionon.

Si mund ta bëj atë të pushojë më shumë në kuptimin e dhomës së gjumit?

Përgjigja e psikolges: Duket sikur e dashura juaj mund të vuan nga një gjendje e quajtur vaginismus, e cila është ajo ku muskujt vaginal shtrëngohen kur tentohet të penetrohet.

Fatkeqësisht për të dashurën tuaj, ajo nuk mund ta kontrollojë këtë, por ekziston një trajtim i cili përqendrohet në shikimin e ndjenjave të saj rreth penetrimit dhe gjithashtu ushtrime për ta ndihmuar atë të relaksojë muskujt e saj.

Unë mendoj se e dashura juaj do të përfitonte gjithashtu nga një terapist për seks, i cili do ta ndihmonte të lundronte në këto ndjenja dhe të mësonte të kishte një marrëdhënie seksuale të kënaqshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat