Rrëfim tradhtie: Bëj seks me fqinjin e martuar, por kam frikë se gruaja e tij...

Life style

Rrëfim tradhtie: Bëj seks me fqinjin e martuar, por kam frikë se gruaja e tij...

Nga: Bota sot Më: 20 mars 2023 Në ora: 22:23
Foto ilustrim

Një 25 vjeçare është tunduar nga fqinji i saj atraktiv dhe ka përfunduar në shtrat me të. Por, e keqja është se, ai është i martuar.

E dashur psikologe: Fqinji im i nxehtë erdhi tek unë dhe po bëj seksin më të mirë të jetës sime.

E vetmja gjë është se ai është i martuar.

Unë jam një grua beqare 25 vjeç dhe punoj për një kompani transmetimi.

Unë kam pasur muaj që jam zhgënjyer nga burrat, kështu që kur gjeta një kartë të vogël në xhamin e përparmë të makinës sime, desh më pushoi zemra.

Tha: “Përshëndetje sheqerkë. Na vjen keq që goma juaj është e shpërthyer. Më bëjë një zile nëse do ta rregulloj. I juaji, Carlos.”

Kopshti i Carlos mbështetet tek imi dhe unë e kam admiruar prej kohësh kur ushtron jashtë me pjesën e sipërme të tij.

Ndërsa, gjithmonë e kam dashuruar atë dhe kam pasur biseda të këndshme, kam mbajtur distancën time pasi ai është i martuar.

Por, ndoshta me naivitet, e pranova ofertën e tij - pas gjithë fatit të keq me burrat që kisha pasur, gjithsesi do të hiqja dorë shpejt.

Kur ai erdhi përreth ai ishte shumë i dobishëm dhe i bukur.

Ne folëm për orë të tëra dhe ai la të kuptonte se kishte vështirësi në martesë.

I tregova që më mungonte një jetë dashurore - dhjetë takime në dy muajt e fundit, secili përfundon si mos më keq.

Javën tjetër trokiti dera dhe ai po qëndronte aty me një shishe verë.

Ndërsa hapa derën, mu shpejtuan rrahjet e zemrës - nuk kisha ndjerë kurrë diçka të tillë më parë. Ai hyri dhe pimë shishen, pastaj një tjetër.

Ne të dy e dinim se si do të përfundonim dhe para se ai të largohej bëmë seks të pabesueshëm në tryezën time të ngrënies.

Ne takohemi me njëri-tjetrin sa më shpesh që të mundemi. Do ta takoj në çdo kohë, por për të është e ndërlikuar.

Unë jam shumë dhënë pas tij, por gjithashtu kam frikë se gruaja e tij do të vijë duke më përplasur derën time nëse e merr vesh.

Përgjigjja e psikologes: Ajo mund të bëjë fare mirë, dhe me të drejtë. Duhen dy për tango, por si do të ndiheshit nëse ky do të ishte burri juaj?

Unë marr qindra mesazhe nga njerëz, partnerët e të cilëve po mashtrojnë.

Është zemërthyese dhe rënia është e madhe veçanërisht nëse ka fëmijë të përfshirë.

Nëse marrëdhënia e tij nuk është aq e mirë, atëherë i takon atij ta zgjidhë atë.

Dëshironi vërtet të kënaqeni me një marrëdhënie pa rrugëdalje, ku nuk jeni gjë tjetër veçse një predikim? Ti vlen me shume se kaq.

Ju keni qenë e pafat me takimet, por do të ketë dikë për ju, i cili kërkon një lidhje të hapur dhe të sinqertë si ju.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat