Shkëlqejnë edhe në terr: Trendi i ri janë buzët ngjyrë diamanti

Life style

Shkëlqejnë edhe në terr: Trendi i ri janë buzët ngjyrë diamanti

Më: 21 mars 2023 Në ora: 12:12
Foto ilustrim

Janë perfekt për të dalë në një mbrëmje

Shikoni videon si ta bëni, nuk është e komplikuar dhe rezultati është fantastik.

Buzët ngjyrë diamanti do të përshtaten në mënyrë të përkryer në një dukje mbrëmjeje, por gjithashtu do të lartësojnë çdo kombinim të përditshëm.

Trendi i ri që sundon aktualisht skenën e grimit janë buzët ngjyrë diamanti.

Kjo dukje është e shkëlqyeshme për një natë ose për të shkuar në një darkë.

Për të marrë këtë ‘dukje, së pari aplikoni një eyeliner metalik në buzë.

Pas kësaj, shtoni hijesimin e shndritshëm dhe përmbyllni të gjithë dukjen me një laps buzësh nudo dhe shkëlqim të tejdukshëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat