Rrëfehet burri: Unë dua seks oral por gruaja refuzon, eskorta po më përmbush në shtrat

Life style

Rrëfehet burri: Unë dua seks oral por gruaja refuzon, eskorta po më përmbush në shtrat

Nga: Bota sot Më: 21 mars 2023 Në ora: 22:20
Foto ilustrim

Pakënaqësia seksuale me gruan ka “detyruar” një burrë që të angazhojë një eskortë për t’i plotësuar kënaqësitë e tij.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: Më në fund shijimi i intimitetit ashtu siç dua u bë një ëndërr e realizuar – por këtë e bëra një eskortë pas shpinës së gruas sime.

Unë jam i mbytur nga faji dhe turpi për mashtrimin.

Gruaja ime është 45 vjeç dhe unë jam 48. Unë e dua atë, por seksi për ne është elefanti në dhomë.

Megjithatë, kur rezervova eskortën time, nga fjala shko, gjithçka që bëmë ishte të bisedonim dhe të shijonim seksin.

Ajo më pyeti se çfarë më mungonte më shumë për seksin. Përgjigja ishte e lehtë - gojore. Unë e dua atë, por gruaja ime refuzon ta japë ose ta marrë.

Eskorta ishte e mahnitshme megjithatë, e lehtë dhe me një trup të bukur.

Ajo vërtet më dëgjoi dhe u sigurua që të dy kalonim një kohë të gjatë duke shijuar seksin oral përpara se të kalonim në seks të plotë.

Në kohën kur ajo u largua unë isha plotësisht i kënaqur, por së shpejti ndjenjat e mia të fajit filluan të zvarriteshin.

Gruaja ime kishte shkuar për të qëndruar me prindërit e saj për fundjavë me vajzën tonë 15-vjeçare dhe në momentin që ajo erdhi në shtëpi, mezi e shikoja.

Seksi nuk diskutohej në shtëpinë tonë.

Gruaja ime nuk ka qenë kurrë aventuriere seksualisht dhe për shkak se prindërit e mi nuk më flisnin kurrë për seksin, mendova se ishte tabu të flisja edhe me të për të.

Nëse e bënim, e bënim- pa asnjë fjalë.

Por nuk kaloi shumë dhe rezervova sërish një seancë me eskortën time.

Ndonjëherë ndihem aq fajtor sa mezi e shikoj veten në pasqyrë.

Përgjigjja e psikologes: Ju keni fuqinë të ndaloni përdorimin e shoqëruesve përpara se frika juaj të bëhet një profeci vetë-përmbushëse.

Gruaja juaj tingëllon e shqetësuar për seksin dhe të mos flasësh për mungesën e intimitetit nuk po ndihmon. A ka ndjerë ndonjëherë kënaqësi të vërtetë seksuale?

Ju keni folur me një eskortë për dëshirat tuaja seksuale, por jo me gruan tuaj.

Mënyra e vetme për t'u lidhur me gruan tuaj është duke folur hapur për seksin. Ju të dy meritoni kënaqësi në marrëdhënien tuaj dhe kjo do t'ju sjellë më afër.

Ndoshta ajo kërkon më shumë paralojë.

Nëse gjërat nuk përmirësohen, të dy do të përfitonit duke takuar një këshilltar për seksin dhe marrëdhëniet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat